|   |  MM Proje Firması
MM Proje

MM Proje

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

MM Proje, konut, ofis ve residence projeleri, MM Proje hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve MM Proje ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

MM Proje Hakkında

MM PROJE

“Projelerimizin bizlere vereceği haz ve enerji çok önemlidir. Çünkü, günümüzün koşuşturması içinde sakinlikten uzak yaşayan insanların ruhen ve bedenen dinginliğe ihtiyacı vardır. Nitekim kargaşadan, zihin karmaşıklığından uzak, dinlenirken daha da huzurlu, çalışırken daha da verimli olabilmek, bunu mekanlarımızda yaşatabilmek bizlerin en önemli amaçlarından biridir. Hayatını güvenli, huzurlu, dingin, modern bir ortamda sürdürmek isteyen herkesin yolu bizimle kesişmektedir.”
 
MM Proje, sektörünün lider firmaları arasında yer alan bir mimarlık, dizayn tasarım, inşaat ve danışmanlık firmasıdır. Kurumsallaşmış yapısı ve gelişime açık, eğitimli, tecrübeli kadrosu ile dünya standartlarında hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Güvenilir, dürüst çalışma, kaliteli mimari ve inşaat hizmetleri verme ana prensibi ile faaliyetlerini sürdüren MM Proje, müşterilerinin beklenti ve hedeflerini kendi hedefleri olarak benimsemekte, sonuca ulaştırmakta, etkili, estetik, işlevsel ve kalıcı mimarlık ve mühendislik çözümleri sunmaktadır.
 
İNSAN KAYNAKLARI
 
MM Proje olarak temel insan kaynakları stratejimiz, faaliyet gösterdiğimiz yurtdışı ve yurtiçi projelerde, şirket misyon, vizyon ve temel değerlerine uygun, alanında en yetkin çalışanları şirketimize kazandırmak, etkin ödüllendirme, kariyer planlama ve yenilikçi eğitim sistemleriyle gelişimlerini sağlayarak şirket bünyesinde tutmak, motivasyonu yüksek çalışanlarla sürdürülebilir büyümeye katkıda bulunmaktır.
 
Şirketimizin ihtiyaç duyduğu insan kaynağının seçimi, gelişim potansiyeli yüksek, işin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip, kuruluş ve topluluk değerlerini benimseyip yaşatacak kişiler arasından eşit fırsat ilkesi gözetilerek yapılır.

 

Tel: 0216 651 7730
Fax: 0216 651 9144
Email: info@mmproje.com.tr
Adres: Tophanelioğlu Cad. Arduman İş Merkezi A Blok No.6/1 Kat.1 34662 İstanbul / Üsküdar

MM Proje Projeler Haritası

MM Proje Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.