|   |   | 

Mmi Eurasia Fuarcılık, Uluslararası Fuarları Türkiye’ye Getiriyor.

ünyanın önde gelen organizasyon firmalarından olan Messe München International, her yıl 30.000 katılımcıyı, 2.000.000 civarında ziyaretçiyle buluşturarak, 40’ın üzerinde fuar organizasyonuna imzasını atıyor. 60’ın üzerinde temsilcilik ofisi ile 100’den fazla ülkede aktif olarak hizmet veren Messe München International, ayrıca Çin, Hindistan, Türkiye ve Güney Afrika’da fuar organizasyonlarını gerçekleştiriyor...

Mmi Eurasia Fuarcılık, Uluslararası Fuarları Türkiye’ye Getiriyor.

2013 yılında Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan Messe München International Türkiye iştiraki olan MMI Eurasia Fuarcılık, geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen Seismic Safety ve INTERGEO Eurasia Fuarları’nı başarıyla tamamlayarak sektöre iddialı bir adım attı.

Orta Doğu'ya, Orta Asya'ya, Kafkaslara, Balkanlara ve Kuzey Afrika’ya açılan bir kapı olarak Türkiye'nin, önemli uluslararası ekonomi merkezlerinden birisi haline geleceğine inanan MMI Eurasia, Türkiye’de bir çok ihtisas fuarı gerçekleştirmeyi planlıyor. Firma, ihtisas alanındaki uzmanlıkları bünyesinde toplayarak, sektörün önde gelen isimlerini buluşturduğu yapıda, katılımcı ve ziyaretçilerin ihtiyaç ve isteklerine odaklanarak sürdürülebilir bir strateji geliştiriyor.

Fuarcılık sektöründe deneyimli ve güçlü bir kadroya sahip olan MMI Eurasia, düzgün iş akışı, kalite kontrol ve personel yeterliliğini sağlamak için müşterilerine en iyi kalitede hizmet sunarken, müşterilerinin başarıyı yakalaması için basın, kamu otoritesi ve sektörel derneklerle yakın işbirlikleri içerisinde bulunuyor.

MMI Eurasia Fuarcılık CEO’su Tolga Özkarakaş: "Türkiye’de çok sayıda ihtisas fuarı gerçekleştirmeyi hedefliyoruz"

MMI Eurasia Fuarcılık'ın ortağı ve CEO'su Tolga Özkarakaş MMI Eurasia hedefleri ve yakın gelecekteki projeleriyle ilgili olarak yaptığı açıklamada “Ana ortağımız olan Messe München International’ın ihtisas fuarcılığı alanında 50 yıllık birikimi ve 100’ü aşkın ülkeye erişimi bulunuyor. Biz de MMI Eurasia olarak, ana ortağımızın bilgi birikimi ve tecrübesinden faydalanarak, 2019 yılına kadar Türkiye'de birçok sayıda ihtisas fuarını hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Türkiye’de hayata geçirmeyi planladığımız uluslararası fuarlara, komşu ülkelerden ve dünyanın birçok bölgesinden büyük bir katılım olacağına ve ziyaretçiler tarafından da ilgi toplayacağına inanıyoruz” dedi.

2015 yılı içerisinde gerçekleştirecekleri uluslarası fuara da değinen Özkarakaş, “16-18 Nisan 2015 tarihlerinde dünyanın lider çevre teknolojileri fuarı olan IFAT Fuarını Türkiye’ye getiriyoruz. IFAT Eurasia Fuarı, Congresium Ankara’da ATO Uluslararası Fuar ve Sergi Sarayı’nda açılacak. Türkiye’de ilk kez gerçekleştireceğimiz IFAT Eurasia Fuarı, temiz içme suyu ihtiyacı, atık yönetimi ve geri dönüşümde ileri teknoloji kullanımı, kaynakların verimli kullanılması, sürdürülebilir üretim ve tüketime yönelik tedbirler, daha temiz ve yaşanır şehirler gibi konularda çözümler ortaya koyacak.”diye konuştu.

Çevre sektörünün kamu ile bağlantısının önemine değinen Özkarakaş, ilk IFAT Eurasia Fuarının, kamu kurum ve kuruluşlarının yönetim birimlerinin bulunduğu, konumu gereği en uygun lokasyon olan Ankara’yı tercih ettiklerini açıkladı.

Emlak Haberleri

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Konut Alırken Bunlara Dikkat Ediyor Musunuz?
  Konut Alırken Bunlara Dikkat Ediyor Musunuz?

  İnsanın hayatı boyunca yapacağı önemli işlerin ilk sırasında kendisine ait bir ev almak geliyor. Gün içerisinde maruz kalınan tüm yorgunluk, koşturmaca ve çalışma hayatımızda sarf edilen fiziksel ve zihinsel yorgunluğa karşı rahatlayabileceğimiz yaşam alanıdır evlerimiz. Peki! bu kadar dikkat edip, çabalayarak edineceğimiz evimizi satınalırken de aynı dikkati gösteriyor muyuz acaba?

 • Sea Homes Yaza Hazır
  Sea Homes Yaza Hazır

  Çeşme Paşalimanı’nda yer alan ayrıcalıklı yaşam projesi Sea Homes, benzersiz manzaralı daireleri ve yüksek standartla sunduğu yeniliklerle yazı karşılıyor.

 • Yanık Ülke Konutları Tamamlandı
  Yanık Ülke Konutları Tamamlandı

  Manisa Büyükşehir Belediyesinin tarihi Kula evlerinin satın alınması ve turizme kazandırılması çalışmaları kapsamında evleri alınan hak sahiplerinin yerleşeceği Yanık Ülke Konutları Projesi, tamamlandı.

 • İpotekli Konut Satışlarına Dikkat
  İpotekli Konut Satışlarına Dikkat

  Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, uygun faiz oranları ile erken yaşta konut sahibi olabilmenin kolaylaştığını belirterek, bu durumun ipotekli satışların payını gün geçtikçe artırdığını söyledi.

 • Yazlık Ev Alacakların Gözde Bölgeleri Hangileri?
  Yazlık Ev Alacakların Gözde Bölgeleri Hangileri?

  Yaz mevsiminin geç gelmesine rağmen yazlık bölgelerde hareketliliğin başladığına dikkat çeken ERA Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürü Özhan Atalay, bu yıl en çok talep gören yazlık bölgeler arasında Antalya, Didim ve İzmir’in yer aldığını söyledi.

 • Artık Kiralar da Sigortalanıyor
  Artık Kiralar da Sigortalanıyor

  Herhangi bir sebeple kiranın ödenememesi durumunda mülk sahiplerinin haklarını koruyan kira sigortası, Türkiye’de aktif olarak kullanılmaya başlandı.

 • Sani Şener Körfez Bölgesi’nin En Güçlü 10 Lideri Arasında
  Sani Şener Körfez Bölgesi’nin En Güçlü 10 Lideri Arasında

  TAV Grubu CEO’su Sani Şener, endüstrinin prestijli yayınlarından Construction Week tarafından hazırlanan ve Körfez Bölgesi’nin en etkili 100 iş insanının açıklandığı listede yedinci sırada yer aldı. Şener, son üç yıldır listede ilk 10 arasına giren tek Türk iş insanı oldu.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer