|   | 
MNT İnşaat

MNT İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2009

  • Proje Sayısı : 1

MNT İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, MNT İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve MNT İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

MNT İnşaat Hakkında

Tarihçe

Bir Bakışta MNT
2009 yılında dünya standartlarıyla yarışan ve bugünün konut anlayışının hep bir adım ötesini yansıtan yaşam konseptleri hedefiyle yola çıkan MNT İnşaat;  bu amacına çok kısa bir zaman diliminde ulaşmıştır. Hayat verdiği yaşam konseptleriyle hep örnek alınan, beklentilerin de ötesine geçen MNT İnşaat, bundan sonra da “daha iyi”yi projelerinin temel değeri olarak sizlere sunacaktır. 
 
Kurucuları Mecit TÜRKOĞLU ve Necip TÜRKOĞLU önderliğinde faaliyet gösteren MNT İnşaat; lüks konut, alışveriş merkezi ve modern ofis projeleri segmentinde ilk akla gelen konut markalarından biridir. TÜRKOĞLU Ailesi Şirketler Grubu’nun lider üyesi olan MNT İnşaat konfor, modernite ve tasarımın harmanladığı projelerini hep zamanında teslim ederek, sektörde güvenin de sembolü olmuştur.
 
Kurulduğu günden bugüne sektörünün itibarlı markalarıyla çözüm ortaklıkları yaparak, toplamda 1.500 konutu başarıyla hayata geçiren MNT İnşaat’ın konut projeleri dışında; ticari iş merkezleri, yurt kompleksleri ve akaryakıt tesisleri projeleri de bulunmaktadır.
 
Misyon

MNT Misyonu
Hep örnek alınan kalitede yaşam projeleriyle inşaat sektörünün önemli aktörlerinden biri haline gelen MNT İnşaat’ın misyonu, kurumsal değerlerinden ödün vermeyerek Ulusumuza ve inşaat sektörüne dünya standartlarında projeler kazandırmaktır.
 
Vizyon

MNT Vizyonu
MNT İnşaat’ın vizyonu; Türk halkının ihtiyaç ve beklentilerinden ilham alarak oluşturduğu yaşam konseptleriyle kuruluşunun 10. yılında Türkiye’nin ilk 10 inşaat markasından biri olmaktır.
 
İştirakler
MNT İNŞAAT
TÜRKOĞLU KUYUMCULUK 
TAŞHAN DÖVİZ A.Ş.
TUNA TÜRKOĞLU EĞİTİM KURUMLARI

Tel: 0312 228 2228
Fax: 0312 228 0028
Email: bilgi@mntinsaat.com.tr
Adres: Ahi Mesut Mah. 48142 Ada 1 Parsel Ankara / Etimesgut

MNT İnşaat Projeler Haritası

MNT İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer