|   |   | 

Moment İstanbul'da Lansman Fırsatı

AC Yapı’nın 100 milyon dolarlık dev yatırımla hayata geçirdiği Moment İstanbul projesi, 18 Eylül’de düzenlenen basın toplantısıyla lanse edildi.

Moment İstanbul'da Lansman Fırsatı

Kartal’ın merkezinde konumlandırılan proje, 44 katlı iki kulede 731 konut ve 12 ticari alandan oluşacak.
 
Kartal ve çevresinin uzun zamandır merakla beklenen yeni projesi Moment İstanbul, 18 Eylül’de Grand Hyatt Hotel’de düzenlenen basın toplantısında tanıtıldı. AC Yapı imzasıyla hayata geçirilen proje basın toplantısının ardından satışa sunuldu.
Bölgedeki konut alıcıları ve yatırımcıların merakla beklediği Moment İstanbul’un 15 günlük ön talep dönemine 4000’in üzerinde başvuru gelmişti. Basın toplantısının ardından yoğun ilgiyle başlayan satışlarda, lansman dönemine özel avantajlı fiyatlar sunuluyor.
 
Bölgeye ve projenin donatılarına karşın ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, kısa süreliğine 239.000  TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Alternatif ödeme planlarının sunulduğu projede 60 aya kadar %0,88, 120 aya kadar ise %0,91 faiz oranlarıyla kredi kullanılabiliyor. Ayrıca lansman dönemine özel olarak peşin alımlarda %15 iskonto uygulanıyor.
 
ALİ COŞKUN; “KARTAL’DA ÖRNEK TEŞKİL EDECEK BİR PROJE GELİŞTİRİYORUZ”
 
Kartal’ın son dönemde gerçekleştirilen yatırımlarla Anadolu Yakası’nın modern yüzünü yansıtan bir bölge olarak konumlandığını belirten ve bu bölgeye yatırım yapmaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirten AC Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Coşkun; “Moment İstanbul da bu anlamda bölgenin kimliğine katkı sağlayacak, hatta çevrenin gelişiminde sembol olacak bir proje. Bölgenin ihtiyacını ve beklentiyi doğru tespit etmiş olmamız, yaşam tiplerine uygun yaşam alanları oluşturmamızı ve bu yaşam alanlarını konseptin içerisinde doğru kategorize etmemizi sağlamıştır. Dolayısıyla; projeyi tanımak isteyen potansiyel müşteri profili, alışık olduğu yaşamsal çizgiyi, yeninin ve modernin konforu içerisinde keyifle sürdürebilme ayrıcalığına sahip olacak. 100 milyon dolar yatırımla geliştirdiğimiz Moment İstanbul’da 731 konut ve 12 ticari ünite yer alacak. Kartal’ın en merkezi noktasında, 10.000 m2 arsa üzerinde konumlandırdığımız projemizle ayrıcalıklı bir yaşam alanı oluşturacağız. 
 
Daima sektörde örnek teşkil edecek kaliteye ve estetiğe sahip projeler geliştirmeyi amaç edindik. Moment İstanbul projemizde de bir konut projesinin ötesinde, kaliteli ve estetik bir proje geliştirmeyi hedefledik. Bu anlamda da projenin her safhasında en ince ayrıntısına kadar özen gösterdik. AC YAPI olarak, oturmuş iş anlayışımızı ve kalitemizi, Anadolu Yakasının cazibe merkezi olan Kartal’ a  taşıyor olmanın heyecanı içerisindeyiz.  Bu heyecanı, bizi tanıyan ve bize güvenen müşterilerimizle paylaşmak adına, projeye gösterdiğimiz hassasiyeti ve cesareti satış sürecinde de gösteriyor ve 3.000 TL’ ler mertebesinde bir m2 satış rakamı ile satışa başlıyoruz. Bu avantajı ciddi ödeme kolaylıkları sağlayan finansal açılımlar ile de zenginleştiriyor, 0 faizli ödeme seçeneklerinden, müşterilerimizin kendi ödeme planlarını kendilerinin yapabilecekleri görülmemiş ödeme alternatiflerine kadar geniş bir yelpazeyi, değerli müşterilerimize sunuyoruz. Projeyi satışa sunmadan önce başlattığımız ön talep sürecinde yaklaşık 4800 kişiden ön talep topladık. Şuana kadar gelen talepten memnunuz. bugün, lansmanla birlikte satışlarımıza da resmen başlıyoruz.” şeklinde konuştu.
 
KARTAL’A 100 MİLYON DOLARLIK DEV YATIRIM
 
AC Yapı, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgeleri arasında yer alan ve Anadolu Yakası’nda gayrimenkul yatırımlarının merkezi haline gelen Kartal’a 100 milyon dolar yatırımla örnek niteliğinde bir proje inşa ediyor. Kartal E-5 bandında, Adalar manzarasına hakim bir noktada konumlandırılan Moment İstanbul, estetik mimarisiyle ve donatılarıyla bölgenin yenilenen siluetine büyük katkı sağlıyor.
 
CADDE MAĞAZALARIYLA BÖLGENİN MERKEZİ OLACAK
 
Kartal’ın en merkezi noktasında 44 katlı iki kuleden oluşacak projede, konut ve Home – Office’lerin yanı sıra 12 adet de cadde üzeri mağaza yer alacak. Tamamlandığında bölgenin çekim merkezi haline gelecek projede 2 bin 200 kişi yaşayacak.
10 bin 157 metrekare arsa üzerinde geliştirilen Moment İstanbul’un mimarisinde 3D Atölye Mimarlık’ın imzası bulunuyor.
 
ADALAR MANZARASINA HAKİM FERAH DAİRELER
 
AC Yapı, yeni projesinde geniş ve ferah bir tasarıma sahip 1+1’den 5+1’e kadar uzanan çeşitte daire tipleri sunuyor. Kartal’ın merkezinde, adalara nazır bir konumda yükselen proje geniş ve ferah daireleri ayrıcalık sunuyor. Dairelerin büyüklükleri ise 74,69 metrekare ile 344,47 metrekare arasında değişiyor.
 
Moment İstanbul projesi kapsamında; yüzme havuzlarından çocuk Oyun alanlarına, 7/24 güvenlikten otoparka kadar pek çok donatıya da yer veriliyor. Projede; sauna, kapalı otopark, fitness merkezi, dinlenme alanları, yüzme havuzu gibi spor ve sosyal donatı alanları da bulunuyor.
 
HER NOKTAYA ULAŞIM KOLAYLIĞI
 
E-5’in ve Kartal Metrosunun yanı başında bulunan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dk, Adalet Sarayına 2 dk. ve Kartal Sahiline 5 dk. uzaklıkta konumlanıyor.
 
Heybeli Ada, Kınalı Ada ve Sedef Adası’na hakim manzarasıyla da dikkatleri üzerine çeken Moment İstanbul’un teslim tarihi ise 2017 Mart ayı olarak belirlendi. Milliyet

Yeni Proje Haberleri

Yeni Proje Kategorisindeki diğer haberler

 • Ataköy Marina Park Residence 99’da ön talep dönemi başladı
  Ataköy Marina Park Residence 99’da ön talep dönemi başladı

  DATİ Holding, iki milyar dolar yatırımla hayata geçirdiği İstanbul Turizm Merkezi bünyesinde yer alan süper lüks rezidans etabında sınırlı sayıdaki ünite için ön talep toplamaya başladı. Eşsiz projede lansman öncesi sadece 29 ünite, 836 bin dolardan başlayan yüzde 20 avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor.

 • Dekon İnşaat’tan Yeni Proje Fırsatı
  Dekon İnşaat’tan Yeni Proje Fırsatı

  Geçtiğimiz aylarda, ekonominin nabzının atacağı İstanbul Finans Merkezi’nde inşa edilen Dekon Senkron projesini duyuran Dekon İnşaat, Finans Merkezi bölgesinde bir projeye daha start verdi.

 • MOD Gayrimenkul’den Iki Proje Birden Geliyor
  MOD Gayrimenkul’den Iki Proje Birden Geliyor

  Bahçelievler, Basın Ekspres Yolu ve çevresinde birçok rezidans, site, plaza, eğitim ve sağlık kurumu inşa eden MOD Gayrimenkul, önümüzdeki dönemde MOD Ekspres ve Güneşli projelerini hayata geçirecek.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer