|   |  Mono Mimarlık İnşaat Firması
Mono Mimarlık İnşaat

Mono Mimarlık İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1991

  • Proje Sayısı : 1

Mono Mimarlık İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Mono Mimarlık İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mono Mimarlık İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mono Mimarlık İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Mono Mimarlık 1991 yılında İnşaat Mühendisi Ö. Hulusi ZEREN ve Mimar M.Şahin ÖZCAN tarafından kuruldu. İnşaat sektöründe Türkiye'nin önde gelen isimlerinden olan Mono Mimarlık 24. yılında, kuruluşundan bugüne Türkiye'nin en önemli projelerine imza atarak, yurtiçi ve yurtdışında inşaat, taahhüt ve mimarlık konularında uzman bir kadro ile hizmet vermektedir. ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO 14001 Çevre Yönetimi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Kalite Belgeleri ile uluslararası teknolojideki yenilikleri takip etmektedir. Son teknoloji sistemlerini kullanarak, inşaat, yatırım, taahhüt ve enerji sektörlerinde gösterdiği öncülükle projelerine devam etmektedir.

Hizmet Anlayışı

Mono Mimarlık ele aldığı projelerde, tasarım ve imalatla ilgili her konuda, işin kontrolünü elinden bırakmayan, küçük ve detaylı işler kadar, büyük ölçekli projeleri de esnek organizasyon kabiliyeti sayesinde profesyonelce ve kolaylıkla yürütüp yöneten bir yapıya sahiptir. Şirket, bu hizmet anlayışıyla en iyiyi üretmeye çalışırken koşulsuz müşteri memnuniyetini en yüksek imalat kalitesi ve yüksek iş güvenliği standartları ile tasarım sürecinin başından, projenin son aşamasına kadar verilen hizmet kalitesinde devamlılık sağlamaktadır.

Hedef ve İlkelerimiz

Mono Mimarlık İnşaat olarak, çalışanlarımız ile birlikte hedef ve ilkelerimiz; İnşaat-Taahhüt ve Mimarlık sektöründe en iyiyi üretmeye çalışmak, bugünden geleceğe aktarabileceğimiz yüksek standartlara sahip yapılar tasarlamak ve hayata geçirmektir. 

İnsan ile yaşayan ve gerektiğinde onun ihtiyaçlarına göre değişebilen, doğayla dost mekanlar kurgulayabilmenin öneminin bilincinde olarak çalışmalarımıza yön vermekteyiz. Her projeyle artan heyecan ve kararlılığımızla, elde ettiğimiz deneyimlerimizi bir sonraki çalışmalarımıza yansıtarak devamlı öğrenebilmeyi; bunun sonucunda da devamlı gelişmeyi sağlayıp her zaman dinamik kalmak bizim en temel ilkemizdir. 

Şirket prensibimiz olarak çok önemli üç kritere sahibiz. Birincisi zamanında ve hızlı hizmet, ikincisi kalite, üçüncüsü ise uygun fiyatlı hizmet vermektir. Biz, 24 yıldır bu üç unsuru da başardığımıza inanıyoruz. Şirket olarak, bu hizmet anlayışıyla en iyiyi üretmeye çalışırken koşulsuz müşteri memnuniyetini en yüksek imalat kalitesi ve yüksek iş güvenliği standartları ile proje sürecinin başından, son aşamasına kadar sunduğumuz hizmet kalitesinde devamlılığı sağlamaktayız.

Kalite Politikamız

Mono Mimarlık, sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Kalite Belgeleri ile uluslararası teknolojideki yenilikleri takip etmektedir. Son teknoloji sistemlerini kullanarak, inşaat, yatırım, taahhüt ve enerji sektörlerinde gösterdiği öncülükle projelerine devam etmektedir. Şirket, bu kalite politikası doğrultusunda en iyiyi üretmeye çalışırken koşulsuz müşteri memnuniyetini en yüksek imalat kalitesi ve yüksek iş güvenliği standartları ile tasarım ve uygulama sürecinin başından, projenin son aşamasına kadar verilen hizmet kalitesinde devamlılık sağlamaktadır.

İnsan Kaynakları

Çalışanların kendisini geliştirebileceği çalışma ortamını ve memnuniyetini sağlamak, İnsan Kaynakları Departmanı’nın temel ilkesidir. Bu doğrultuda Mono Mimarlık, tüm çalışanlarına kendilerini mesleki yönde geliştirebilecekleri, karşılıklı sevgi, saygı ve güvene dayanan bir iş ortamı sunmaktadır.

İşin gerektirdiği bilgi, donanım ve deneyime sahip, gelişime açık, etik değerleri benimsemiş, mesleğini seven ve özverili çalışan bir kadroya sahip olan Mono Mimarlık’ta Güvenilirlik, Ekip Çalışması, Kalite Odaklılık ve Müşteri Memnuniyeti ilkeleri ön plandadır.


İşe Alım Süreci

İşe alım sürecinde ilk mülakat İnsan Kaynakları tarafından yapılmakta, uygun bulunan adaylar ile teknik/mesleki konuların ağırlıkta olduğu ikinci mülakatlar, ilgili yöneticilerin katılımıyla gerçekleşmektedir. Yapılan değerlendirmeler ve referans araştırmaları sonucu, olumlu bulunan adayla mutabık kalınarak işe alım süreci tamamlanmış olur.

Ayrıca Mono Mimarlık, ofis ve şantiyelerde olmak üzere, yaz döneminde Mimarlık ve Mühendislik bölümü öğrencilerine staj yapma olanağı da sunmaktadır. 
(Staj yapmak isteyen öğrencilerin öğrenimleri gereği stajlarının zorunlu olması koşulu aranır.)

Gelişen ve büyüyen Mono Mimarlık bünyesinde yer almak için; 
insankaynaklari@monomimarlik.net adresine özgeçmişinizi gönderebilir; güncel ilanlara aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0216 414 5666
Fax: 0216 414 5675
Email: info@monomimarlik.net
Adres: Eğitim Mah. Poyraz Sok. Erdemler İş Merkezi A Blok No:9 Kat:8 Hasanpaşa - Kadıköy / İstanbul

Mono Mimarlık İnşaat Projeler Haritası

Mono Mimarlık İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.