|   |  MSB Grup Yapı Firması
MSB Grup Yapı

MSB Grup Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 1

MSB Grup Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, MSB Grup Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve MSB Grup Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

MSB Grup Yapı Hakkında

Hakkımızda

MSB Grup Yapı bünyesinde bulundurduğu şirketleriyle 1994 yılından bu yana güven inşaa ediyor. S. Mehmet Bakşi yönetimindeki grup şirketlerimizin faaliyet alanları arasında inşaat, otelcilik ve ticaret geliyor.

Mühendislik hizmetinin güvenliğini, mimarinin estetik değerleriyle birleştirip bir sistem oluşturuyor, üretim süreçlerini etkin bir şekilde yönetiyor ve temiz bir sonuç inşa ediyoruz.

Yükselen teknolojileri kullanarak, kaliteli ürünü, en ekonomik koşullarda üretmek.” Öncelikli hedefimiz, insana saygılı, insanı memnun edecek yapılar yapmak. Güvenilir, çağdaş, ihtiyaçları karşılayabilecek, uzun ömürlü, doğaya saygılı yapılar yapmak, mutluluğu artırarak, mümkün olan en iyiyi sunmaktır. Büyüme stratejimiz, insan memmuniyetini çoğaltmak üzerine kurulmuştur.
Bizim anlayışımıza göre rekabetin olmadığı yerde kalite de bulunmaz. Misyonumuz; rekabeti her gün arttırarak, müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet ve ürün sağlamaktır. İşte bu misyon ve vizyonla,faaliyet alanlarımızı genişletmenin ve kaliteli bir konut projesine imza atmanın gururunu yaşıyoruz
Size MSB Grup Yapı’da, yepyeni, efsanevi bir yaşam stili sunuyor ve yaşam standartlarınızı yükseltmeyi teklif ediyoruz.
Msb Grup Yapı

Telefon: 0236 250 1300
Fax: 0236 232 0093
Email: info@msbgrupyapi.com
Adres: Anafartalar Mh. 1610 Sk. No:1/8 MANİSA

MSB Grup Yapı Projeler Haritası

MSB Grup Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.