|   | 
MSK Hisar Grup Yapı

MSK Hisar Grup Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

MSK Hisar Grup Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, MSK Hisar Grup Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve MSK Hisar Grup Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

MSK Hisar Grup Yapı Hakkında

MSK Hisar Grup Yapı, ülkemiz yapı sektörüne yeni bir soluk getirmek üzere, büyük bir birikimi arkasına alarak faaliyetlerine başladı. Grup Metal ve Hisar İnşaat'ın yirmi yılı bulan bilgi ve tecrübe birikimleri, MSK Hisar Grup Yapı'nın inşaat sektöründeki iddialı varlığına temel oluşturdu. 
 
Çağdaş ve keyifli yaşam alanları oluşturmayı amaçlayan MSK Hisar Grup Yapı, konut teknolojilerinin son yeniliklerini benimsemektedir. Yeşil enerji ve akıllı sistem teknolojilerini kullanarak, doğa ile tamamen barışık bir yapılaşmayı kendisine ilke edinmektedir. Doğayı ve doğal olanı koruyan yaklaşımının yanı sıra, güvenilir yapı ihtiyacını öncelikli olarak gözetmekte, en kaliteli malzeme ve işçilik kullanımından asla ödün vermemektedir. Geleceğin yapılarını inşa etmeyi hedefleyen MSK Hisar Grup Yapı'nın profesyonel bakış açısı, güvenli yarınları müjdelemektedir.

Tel: 0216 519 9669
Fax: 0216 519 9689
Email: info@mskhisargrup.com.tr
Adres: Çınar Mah. Yeşiltepe Sk. Hisar İş Merkezi No:21/1 İstanbul / Maltepe

MSK Hisar Grup Yapı Projeler Haritası

MSK Hisar Grup Yapı Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer