|   |  MSY Yapı Firması
MSY Yapı

MSY Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 6

MSY Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, MSY Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve MSY Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

MSY Yapı Hakkında

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren, kuruluşundan bu yana konut üretiminde saygın bir konuma ulaşarak, yılların getirdiği tecrübe, birikim ve gelişim ile sektöründe aranan bir firma haline gelmiştir. Kaliteli, modern ve nitelikli yapılar inşa etmeyi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı, yapmış olduğu her projede farklılık ve yenilik yaratmayı, inşaat tekniklerinde kalite ve sağlamlığı ilke edinmeyi benimseyen şirketimiz, yapmış olduğu konut projeleri ile müşterilerine her geçen gün daha iyi hizmet etmeyi hedefleyen bir misyon üstlenmektedir. Kaliteli yaşam odaklı projelerini nitelikli çalışmalar sonucunda hayata geçiren MSY YAPI, inşaat sektörüne atıldığı yıldan bu yana üstlendiği projeleri başarıyla tamamlayarak, müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Firma bünyesinde çalışan mimar, inşaat mühendisi ve teknik kadrosuyla sektördeki yerini güçlendiren, teknolojik gelişmeler ve yeniliklere uymayı kendisine ilke edinen MSY YAPI, alanında aranan firma olmaktan büyük onur duymaktadır. MSY YAPI, İstanbul anadolu yakasında özellikle Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe ve kadıköy bölgesindeki konut projelerinde faaliyet göstermektedir.

 

Vizyon & Misyon

Vizyon

MSY YAPI olarak moderm mimari, özgün çözümler ve değişmeyen kalite anlayışıyla güvenilir konutlar üreterek ''Herkes İçin Kaliteli Yaşam'' ilkemizi gerçekleştirmekteyiz.

Misyon

MSY YAPI olarak misyonumuz modern yaşamın gereksinimlerine uyumlu olduğu kadar, insana ve doğaya saygılı projelere imza atarak sadece bir konut projesi değil, gerçek yaşam merkezleri yaratmaktır.

Telefon: 444 4 958
Faks: 0216 378 1282
Email: info@msyyapi.com.tr
Adres: Yeni Mahalle. Plevne Caddesi. No:20/A Pendik / İstanbul

MSY Yapı Projeler Haritası

MSY Yapı Projeleri

MSY Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.