|   |  Muğla İnşaat Projeleri
 Muğla şehrindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Muğla şehrini favorilerinize ekleyin. Muğla Şehrini Favorilerime Ekle

Muğla Güncel İnşaat Projeleri

Muğla İnşaat Projeleri

Muğla Konut Projeleri konut projeleri
Muğla Konut Projeleri

Muğla Yatırım Analizi Muğla Konut (Ev) Satış Fiyatları Muğla’da 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 3 yılda % 68 oranında bir artış göstermiştir. 2012 yılında 120.000 TL seviyesinde olanMuğla satılık konut fiyatları,2014yılının Ağustos ayına kadar artarak 165.000 TL’ye &c...

Muğla Emlak Haberleri

Nef Reserve Gölköy'de Küba rüzgarı esti Emlak
Nef Reserve Gölköy'de Küba rüzgarı esti

Nef’in, lüks segmentte yeni bakış açısı ‘’Reserve’’ projelerinin lansman öncesi buluşmasında iş ve cemiyet hayatından seçkin isimler bir araya geldi. Küba Gecesi konsepti ile hazırlanan gece çok ses getirdi.

Muğla Hakkında Genel Bilgi

Muğla’nın her köşesinde inşaat projeleri yapılıyor. Muğla, eski inşaat trendleri kendini yeni nesil tasarım öğelerine bıraktığını en net şekilde gösteren şehirlerden biridir. Aynı zamanda Muğla inşaat projelerine bakıldığında modern tasarım öğelerinin yanında yeni nesil inşaat teknolojilerinin de kullanıldığını görüyoruz.

Muğla’daki yeni inşaat projeleri,  kentsel dönüşümüm çalışmalarının da etkisi ile sayıları her gecen gün hızla artıyor.

Muğla’daki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir.

Muğla’daki en yeni konut projeleri

Muğla’nın her ilçesinde yeni konut projeleri yapılmaktadır. Bunda TOKİ’nin Muğla’daki çok kapsamlı çalışmalarının da etkisi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Muğla genelinde 119’e yakın markalı inşaat-konut projesi bulunmaktadır.

Muğla’daki en yeni ofis projeleri

Muğla’daki ofis projeleri, konutlar kadar olmasa da sayıları her geçen gün artmaktadır. Ofis projeleri firmaların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çeşitli altyapı ve teknolojik donanlar ile donatılmış sadece ofis olarak kullanmak için inşa edilmiş binalardır. Muğla’da yaklaşık olarak 10’a yakın markalı ofis projesi bulunmaktadır.

Muğla’daki en yeni rezidans projeleri

Muğla’da rezidans projelerinin sayısı da oldukça fazladır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Muğla geneline bakıldığında insanlara yüksek standartlardaki otel konforu ve kendi evinizin rahatlığını sunan rezidansların sayısı da yaklaşık olarak 10 adedin üzerindedir. 

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.