|   | 
 Muğla şehrindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Muğla şehrini favorilerinize ekleyin. Muğla Şehrini Favorilerime Ekle

Muğla Güncel Rezidans Projeleri

Muğla Rezidans Projeleri Haritası

Muğla Rezidans Projeleri

Muğla Rezidans projeleri şehrin dört bir yanında inşa ediliyor. Muğla’da yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Muğla genelinde 14 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Muğla’daki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Muğla rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Muğla’da kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor.

Muğla’da kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Muğla genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Muğla’daki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır.

Muğla’daki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Muğla ilçelerine göre Rezidans projeleri

Muğla Emlak Haberleri

LUX Bodrum Resort & Residences’ta bayrama özel ‘4 kal 3 öde’ kampanyası Şirket
LUX Bodrum Resort & Residences’ta bayrama özel ‘4 kal 3 öde’ kampanyası

LUX* Bodrum Resort & Residences, Kurban Bayramı’nda LUX* ayrıcalığını cazip fiyatlarla sunuyor. Dünyanın en iyi resort işletmecisi seçilen LUX*ın Türkiye’deki ve Avrupa’daki ilk ve tek tesisi olan LUX* Bodrum Resort & Residences’ta, 25 Ağustos - 5 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak ‘Bayram Kampanyası’nda, LUX* Bodrum misafirleri 4 günlük konaklama için 3 gün ücreti ödeyecek.

Muğla Rezidans Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer