|   |  Mülk Yapı Firması
Mülk Yapı

Mülk Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 2

Mülk Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Mülk Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mülk Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mülk Yapı Hakkında

Kurumsal

Temelleri 1996 yıllarına dayanan, gayrimenkul geliştirme ve yatırım faaliyetleri gösteren Mülk Yapı, 20 yılı aşkın deneyimi ile inşaat sektörunun öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Gerçekleştirdiği her projeye mükemmeliyetçi bir bakış açısıyla yaklaşan Mülk Yapı, güçlü teknolojik donanımı ve bilgi birikimiyle tüm beklentilere en doğru çözümlerle yanıt vermektedir.

Mülk Yapı’nin geliştirdiği projeler herzaman uzun vadeli değer taşıyan, yatırımcısına kazanç sağlayan yapılar olmuştur ve olmaya devam edecektir.

Mülk Yapı olarak daha cağdaş, daha yaşanılır bir kent olgusu isteğiyle; kaliteli, lüks, modern, depreme dayanıklı, çevreci ve akıllı yapıları, mimari unsur ve kaygıları ön planda tutarak, önce tasarım sonra üretim felsefesiyle inşa etmeyi ilke edinerek, gelecek nesillere sağlıklı bir yaşam tarzı sunmayı hedef ediniyoruz.

Mülk Yapı, köklü geçmişi sayesinde gayrimenkul gelistirme alanında önemli bir birikime sahip olmuş, istikrarlı bir grafik çizerken de yenilikçi ve müşteri odaklı yapısından ödün vermeden konut sektöründe varlığını sürdürmektedir.

Mülk Yapı, müşteri odaklı yaklaşımıyla, yaşam konforunun ön planda olduğu tasarım projeler üretmektedir. Konut ve ticari gayrimenkul projelerini hayata geçirirken, estetik, çevreci, güvenli, konforlu, modern, teknolojik ve ayrıcalıklı yaşam projeleri ile gayrimenkul sektöründe farklılık yaratmakta, geçmişten gelen uzmanlığını geleceğe taşıma hedefi ile faaliyet göstermektedir.

Kent kültürüne uyumlu, insan odaklı mimariyi temel alan Mülk Yapı, değişen yaşam koşulları ve farklılaşan talepler doğrultusunda yaşam kalitesini artıran ve çevresine değer yaratan projeleri hayata geçirmeyi hedeflemektedir.

Modern bir yaşam merkezinden beklenen tüm özellikleri eksiksiz hayata geçirirken detaylarda farklılaşarak, birinci sınıf malzeme, işçilik ve özgün mimari tasarımla yaşam konforunu ileriye taşımakta, çağdaş teknolojilerle doğru çözümler geliştirerek ev keyfini zirveye taşımaktadır.

Tasarım değeri yüksek projeleri hayata geçirme hedefiyle faaliyet gösteren Mülk Yapı, insan odaklı mimari yaklaşımını iç mimariye de yansıtmakta, konut sahiplerine ve kent kültürüne değer kazandıran projeleri gerçekleştirmektedir.

Bugün projelerimizdeki yüksek yatırım karlılığının, geleceğin mimarisini günümüze uyarlayarak yaşanası mekanlar üretmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Vizyonumuz

Özgün, yenilikçi, yaşam kalitesi ile yatırım değeri yüksek konsept projeleri hayata geçirerek her zaman beklentileri karşılayan kurum olmayı sürdürmek, ileri inşaat teknolojileriyle güvenli ve kaliteli yapılar üretmek, konut ve ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım alanında faaliyet gösterdiğimiz coğrafyada lider oyuncu olmak, geleneksel aile değerlerini koruyarak projelerimizde modern ve yaşanabilir alanlar oluşturmak, dürüstlük, müşteri memnuniyeti, süreklilik, yenilik ve üstün kalite anlayışıyla tüm müşteri ve iş ortakları ile güvenli ve kazançlı ilişkiler kurmak, trendleri takip eden değil belirleyen çizgimizle, sadece bina değil müşterilerimizle aramızda sağlam bir güven inşaa etmek ve markalı konutta adımızı her zaman en yükseğe yazdırmak.

Misyonumuz

Gayrimenkul piyasasının gelişim alanlarını yakından takip ederek istikrarlı büyüme ve yüksek karlılıkla yatırımcılarına kazanç sağlamak, güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlar ve yapılar üretmek, yeşilin ve doğanın korunduğu yaşam alanları yaratmak.

Her açıdan sürdürülebilir, karlı, fark yaratan, sosyal, ticaret ve iş hayatına katkıda bulunan, uluslararası standartlarda konut ve ticari gayrimenkul projeleri geliştirerek tüm müsterilerimiz için en yüksek değeri yaratmak.

İnsanlar için bir evden daha fazlasını inşa etmek, onlara sosyal donatı alanlarıyla sportif, kültürel, sosyal aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri yaşam alanları sunmak,Güven, kalite ve hizmet anlayışıyla yarınlar inşa etmek.

İnsana ve doğaya saygılı projelere imza atmak için, inşaat sektöründe gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, bu gelişmeleri, tum projelerde uygulayarak müşteri memnuniyeti odaklı yapılar üretmek, geçmişinden aldığı bilgi ve tecrübeyi, çağın koşullarıyla harmanlayarak geleceğe aktarmak.

Kalite Politikası

Mülk Yapı, tasarıma, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa etme teknik ve sanatının gereklerine uyar, bilgi ve iletişim teknolojilerindeki yenilikleri, ürün ve üretimde kullanmaya özen gösterir.

Müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanır, teslimlerini daima zamanında yapar.

Kalite politikamız, gerek inşa aşamasında, gerekse proje tamamlandıktan sonra, müşterilerimizin beklentilerini her yönüyle karşılayabilmek içindir.

Mülk Yapı birincil hedefi “kalite standartlarına” uygun nitelikte üretim yapmak, inşasını yaptığı yapıların temel atımından proje bitimine kadar olan yapım sürecini, tüm ayrıntılarla, uzman kadrosu ve profesyonel çözüm ortakları ile birlikte yönetmek, bu yönetim sistemi içinde müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmetler ve inşaat kalitesi sunmak şirketin temel ilkeleri içindedir.

Çevre Politikası

Mülk Yapı, yürürlükte bulunan çevreyle ilgili mevzuat ve idari düzenlemelere, tabi olduğu şartlara uyarak, havanın, suyun ve toprağın kirlenmesinin önlenmesi için gerekli kaynaklarını kullanmaya özen gösterir.

Tasarımda ve üretimde bilinçli personel kullanarak çevre değerlerinin korunmasına ve sürdürülebilirliğin sağlanmasına, sürekli gelişme ve ilerleme anlayışı içerisinde katkıda bulunur.
Gelecek kuşaklardan ödünç aldığımız çevremizin korunması konusunda ülke çapında önder olmak ve bu konuyla ilgili çalışmalara katkıda bulunmak için her türlü gayretin içinde yer alır.

İş Sağlığı ve Guvenliği Politikası

Yürürlükteki İSG mevzuatına ve şartlarına uyarak iş sağlığı ve güvenliği için gerekli tüm önlemleri alır. Çalışanların kendi bireysel İSG sorumluluklarının farkında olmalarını, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili faaliyetlerin sürekli iyileştirilmesini sağlar.

Mülk Yapı her turlu faaliyetini, en üst kalite seviyesinde yürütürken çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliğinin istisnasız korunması ve çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi hususunu ana amaçları arasında değerlendirmektedir.

Telefon: 0282 726 1808
Fax: 0282 726 7775
Email: bilgi@mulkyapi.com.tr
Adres: Gazi Mustafa Kemal Paşa Caddesi İnan Sokak No:16 Cerkezköy – Tekirdağ

Mülk Yapı Projeler Haritası

Mülk Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.