|   |   | 

Musa Aykaç, iki önemli projeyle ilgili Gaziantep'de bilgiler verdi.

Nurol GYO İstanbul’da ki Nurol Tower projesi ve Nurol Park’ı Gaziantepli yatırımcılara tanıttı. Yoğun ilginin olduğu toplantıda Nurol GYO Genel Müdürü Musa Aykaç iki önemli projeye ilişkin bilgiler verdi.

Musa Aykaç, iki önemli projeyle ilgili Gaziantep'de bilgiler verdi.

Mecidiyeköy'de yükselen Nurol Tower, yüzde 1 KDV avantajıyla Temmuz 2014'te erken teslim ediliyor diyen Nurol GYO Genel Müdürü Musa Aykaç “EvOfisEv konseptiyle inşa edilen Nurol Tower, 30 katlı tek bloktan meydana geliyor.243 bağımsız birimin yer aldığı Nurol Tower, Nurol GYO tarafından inşa ediliyor.  Banka kredili ödemenin yapılabildiği Nurol Tower'da concierge hizmetleri, toplantı salonları, VIP restoranlar, özel yemek salonları, sky lounge, otopark ve vale park hizmeti, ortak kullanıma açık banka ATM'leri, donanımlı güvenlik, restoran ve kafe alanları ile eczane, kuaför, lostra, copy center gibi pek çok hizmet ünitesi sıralanıyor”dedi

Nurol GYO Genel Müdürü Musa Aykaç, toplantıda yaptığı konuşmada, yüzyılın yaşam tarzını ve metropol ihtiyaçlarını doğru okuyarak gayrimenkul projeleri ürettiklerini söyledi. İstanbul Güneşli’de 55.000 m²’lik bir alanda inşa edecekleri Nurol Park’ı hayatların yeşereceği, meyve vereceği ve kök salacağı bir ‘Yaşam Vadisi’ olarak tasarladıklarını ifade etti. 55.000 m² alan üzerine inşa edilecek Nurol Park projesinde toplam 1.118 konut yer alıyor diyen Aykaç “Nurol GYO tarafından Güneşli’de konumlandırılan Nurol Park projesi 1.118 konut, 70’e yakın sokak mağazası, 20.000 metrekarelik alana sahip ofis bloğu ve otelden meydana geliyor. Nurol GYO, Güneşli’de bulunan Hürriyet Medya Towers arsası üzerinde hayat buluyor” şeklinde konuştu.

2003 yılındaki ekonomik krizininde Türk bankalarını düzeltmek için 50 milyar dolar harcadık diyen Gökçe “Bu krizden sonra siyasiler bağlayıcı adımlar atarak bankaları denetlemeye başladılar. Bunu 2008 yılında baş gösteren Dünya krizinde gördük. Türk bankaları hiç bir şekilde bu krizden etkilenmedi, Türkiye’de bu krizi çabucak atlatıp yoluna devam etti” şeklinde  konuştu.

GYO Haberleri

GYO Kategorisindeki diğer haberler

 • Emlak Konut Gyo 9 Milyar Tl’lik 5 Dev İhale Gerçekleştirdi
  Emlak Konut Gyo 9 Milyar Tl’lik 5 Dev İhale Gerçekleştirdi

  Sektöre yön veren Emlak Konut GYO Haziran ayı içerisinde imza attığı dev ihalelerle ülke ekonomisi için üretmeye ve istihdam sağlamaya devam ediyor. Toplamda yaklaşık 9 milyar TL satış gelirine sahip 5 dev ihale gerçekleştiren Emlak Konut GYO, bu ihalelerden minimum 3,2 milyar TL şirket payı toplam geliri elde edecek.

 • Emlak Konut GYO İki Günde Kasaya 890 Milyon TL Attı
  Emlak Konut GYO İki Günde Kasaya 890 Milyon TL Attı

  Emlak Konut GYO iki gün içinde düzenlenen ihalelerden kasasına 890 milyon TL koydu. Satışa sunulan projeler bir yana düzenlenen konut ihalelerinde ortaya çıkan fiyatlar sektörde önemli hareketin yaşandığına ve gayrimenkulün parlak günlerine koşacağına işaret ediyor.

 • Askeri Lojmanlara 1.7 Milyar TL
  Askeri Lojmanlara 1.7 Milyar TL

  Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın (GYO) İstanbul Zeytinburnu Beştelsiz Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 2. oturumu yapıldı.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer