|   | 
Musa Çiçek İnşaat

Musa Çiçek İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

Musa Çiçek İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Musa Çiçek İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Musa Çiçek İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Musa Çiçek İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA
 
Sağlam temeller attık!
 
MUSA ÇİÇEK İnşaat’ın temelleri; 1970 yıllarda Çiçek kardeşler olarak, dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun müşterilerine, gayrimenkul alım satımı yaparak, onlara yeni ufuklar açmalarıyla atıldı. Çiçek Kardeşler ismiyle, Çiçek Tatil Sitesi projesini hayata geçirerek, inşaat sektörüne yepyeni bir soluk getirdiler. 80’lı yıllardan itibaren hem kent içinde, hem de kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atarak hızlı bir büyüme dönemine girdiler. Sonraki yıllarda Musa Çiçek, aile şirketinden ayrılarak artık sektörde kalite ve güveni simgelen, iyi tanınan kendi adıyla MUSA ÇİÇEK İnşaat olarak yoluna devam etti.
45 yıllık tecrübesiyle kent insanının doğal hayata uygun bölgelerde yaşama isteğini göz önüne alarak villa, konut, ofis ve rezidanslar ile ticari mekân çözümleri olmak üzere 5 seriyi bünyesinde temellendirdi. Orta vadeli planları içerisinde flatlar, dormlar, medikal alanlar ve kolej alanları planlayan MUSA ÇİÇEK İnşaat; sektörünün güvenilir, saygın ve özgün firmalarından biri olarak 2007 yılında yeni bir yapılanmaya gitti.
Aile şirketi olan firmada Habip UZ İnşaat Grup Yönetimini,Gökçe UZ Gıda Yönetimini,Emre uz Yatırım&PR Satış Yönetimini, Raziye ÇİÇEK Finans Yönetimini sağlamaktadır.Çevreye duyarlı, yüksek kalite anlayışını benimseyen ve bunu özgün projeleriyle faaliyete geçiren MUSA ÇİÇEK İnşaat; değişen zamana ve beklentilere uygun büyük projelere, inşaat anlayışını da anlatan “Yaşama saygılarımızla…” sloganıyla imza atmaya devam ediyor.
 
MİSYON VİZYON
 
Doğru bir yol çizdik!
Temelinde aile olan, faaliyetlerine bu birlik, güç ve inançla başlayan MUSA ÇİÇEK İnşaat; arsa değerlendirme, etüt, projelendirme, inşaat yapım ve uygulama, satış ve sonrası hizmetleri, konusunda deneyimli uzman personeliyle, güçlü kurumsal kimliğini ortaya koyuyor. Aileden gelen samimi, dürüst, güvenilir tavrını müşterilerine yansıtıyor.
Sektöründe kazandığı tecrübe, çalışma anlayışı, yönetim disipliniyle daima mutlak müşteri memnuniyetini kazanmayı hedefliyor. Çözüm ortaklarını sektörün önde gelen lider ve uzman kuruluşlarından seçerek, müşterilerine en kaliteli, en güvenli, en konforlu yaşam alanlarını sunuyor. Müşterileri adına dingin, huzurlu bir atmosfer yaratmanın sorumluluğuyla tüm detayları titizlikle inceliyor.
Bilgi ve birikimlerini, standart üstü bir kalite anlayışıyla, AR­GE’si yapılmış, kullanım değeri yüksek, zamana meydan okuyan, pazarın ve müşterisinin taleplerine cevap verebilecek modern projeler üreterek, sektöründe bilinen güçlü markalardan biri olarak ilerliyor.
 
İLKE VE DEĞERLER
 
Güçlü bir kimlik olduk!
MUSA ÇİÇEK İnşaat, her dönem, saygı, dürüstlük ve güvenilirlik gibi insan olmanın temel değerlerini benimsedi. Sağlam yapılar inşa ederken, müşterileri için yaşamı kolaylaştıracak her ayrıntıyı düşünüyor. Kaliteli malzeme ve işçilikten ödün vermeden gerçekleştirdiği projelerinde, insana ve doğaya da değer vererek çalışıyor. Sektörel gelişmeleri yakından takip ederek, değişimi önemsiyor, son yenilikleri uyguluyor.
 
KALİTE VE ÇEVRE

İlkelerimizle büyüdük!
MUSA ÇİÇEK İnşaat kalite politikasında, insana ve yaşama verdiği değer gereğince teknik şartnamelere, deprem yönetmeliğine, inşa tekniklerine harfiyen uyuyor. Konut teslimini vaat ettiği tarihte gerçekleştiriyor; projelerinde, sektörün önde gelen lider ve uzman kuruluşlarını çözüm ortağı olarak seçiyor. İhtiyaç ve beklentilerin ötesinde, zevke özel projeler hazırlıyor, piyasadaki yenilikleri yakından takip ederek uygulamaya geçiriyor.
MUSA ÇİÇEK İnşaat çevre politikasını her bakımdan bir bütün olarak ele alıyor. Doğal, konforlu ve teknolojik altyapılı yaşam alanları oluşturmak için, çevre değerlerinin korunmasında gerekli standartları uyguluyor. İnşa ettiği yapılarında ve detaylarında doğadan esinleniyor, doğaya verdiği değeri farklı şekillerde vurguluyor.

Tel: 0232 252 2121
Fax: 0232 252 4374
Email: info@musacicekinsaat.com
Adres: Akçay Caddesi. No: 276 Atıfbey Mah İzmir / Gaziemir

Musa Çiçek İnşaat Projeler Haritası

Musa Çiçek İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer