|   |  Mustafa Beyaz Kimdir?
Mustafa Beyaz

Mustafa Beyaz

  • Adı : Mustafa

  • Soyadı : Beyaz

  • Şirket : Beyazlar inşaat

  • Kategori : Yönetim Kurulu Başkanı

  • Doğum Tarihi :

  • Pozisyon : Yönetim Kurulu Başkanı

  • Faaliyet Alanları : İnşaat

Mustafa Beyaz Biyografisi

Mustafa Beyaz, Gümüşhane’de dünyaya gelmiştir. Çalışmak amacıyla 1968 yılında İstanbul’a gelen Mustafa Beyaz, daha sonra ülkemizin birçok şehrinde çalışmış ve ustalıktan müteahhitliğe uzanan yolda azimle yürüyerek, uzun yılların verdiği birikim ile Beyazlar İnşaat şirketini kurmuştur. Üç çocuğunu da şirketine alan Mustafa Beyaz, ülkemizin birçok bölgesinde başarılı projelere imza atmıştır.

Mustafa Beyaz, bugün projelerinde İstanbul’a ağırlık vermiştir. Yenilikçi tarzı ve sağlam binaları ile dikkat çekmeye devam etmektedir.

Mustafa Beyaz, en büyük kaygılarının, insanların sağlam yapılarda gönül rahatlığı ile oturmaları olduğunu söylüyor. Sağlamlıktan sonra en fazla önem verdiği konu ise estetik ve görsel açıdan güzel binaların yapılmasıdır. Sağlam yapılarda, sağlam nesiller sloganı ile hareket eden Beyazlar İnşaat şirketi, her noktada kaliteli olmaya çalışmakta ve bu şekilde lüks konutlar, modern ofisler, iş merkezleri ve kamu binaları projelerini hayata geçirmektedir.

Mustafa Beyaz, teknolojiye önem verdiklerini, yatırımlarını teknolojiye uygun yaptıklarını ve inşaat sektöründe geçerli olan son teknolojileri projelerine yansıttıklarını söylemektedir. Önemli olan müşterilerin sonradan kendilerine memnuniyetlerini bildirmeleridir. Mustafa Beyaz, A kaliteli üretim ile inşaat sektöründe önemli bir konuma geldiklerini söylüyor. Şirketleri, kaliteli ve konforlu yaşam alanları yaratırken yılların deneyimini kullanmaktadır.

Mustafa Beyaz, Beyazlar İnşaat şirketinin misyonunu açıklarken, şu noktaları vurguluyor: Sağlam yapılarda kaliteli bir yaşam sunmak için, kaliteli malzeme kullanmak ve kaliteli binalar inşa etmek. Müşterilerini her açıdan memnun etmek ve satış sonrası gerekli desteği esirgememek. Gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek ve bunu çalışmalara yansıtmak ve bu yönde gerekenleri yapmaya çalışmak.

Mustafa Beyaz, Beyazlar İnşaat şirketinin vizyonunu da şu cümle ile açıklıyor: Beyazlar İnşaat, daha iyiye ulaşmak için sürekli kendini geliştirecek ve çevresine katkı sağlamaya devam edecektir.

Beyazlar İnşaat, ülkemizin her bir yanında yaptığı inşaatlarla faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu çalışmalarda yürüttükleri arsa projeleri çalışmaları ise inşaat sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmıştır. Arsa projenizi hayata geçirmek için bize uğrayın yaklaşımı, arsa ve proje sahiplerine bilgi birikimi aktarımı ve finansman olanağı sağlamak açısından sektöre katkı sağlmaktadır.

Beyazlar İnşaat şirketinin son projesi Florya Park Evleri olmuştur. Bütün diğer projelerinde olduğu gibi bu projeye de geniş tecrübelerini ve kazandıkları güveni yansıtmışlardır. Deprem yönetmeliklerine uygun olarak yapılan, en kaliteli inşaat malzemeleri kullanılan, titiz bir işçilik serginenen ve son teknoloji kullanılarak yapılan Florya Park Evleri, konut sahiplerine birinci sınıf bir yaşam olanağı sunmaktadır.

 

Beyazlar inşaat Projeleri

Mustafa Beyaz ile İlgili Kişiler

  • Hülya Beyaz

    Hülya Beyaz, Beyazlar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi’dir ve hayata geçirilen birçok projede mimar olarak imzası vardır.

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.