|   |  Mutlucan İnşaat Firması
Mutlucan İnşaat

Mutlucan İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Mutlucan İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Mutlucan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mutlucan İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mutlucan İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Mutlucan Tuz Madencilik İnşaat Turizm Otomotiv Petrol Nakliye Sanayi ve Ticaret A.Ş. tuz sektörünün her dalında geniş bilgi ve deneyim birikimine sahiptir. Yüksek profesyonellik çizgisinde, daima beklentileri aşacak ölçülerde verdiğimiz hizmetlere web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sizi, verdiğimiz hizmetleri web sayfamızda incelemeye, yayınlarımıza göz atmaya ve her türlü sorunuz için bizimle doğrudan temas kurmaya davet ediyoruz.

Türkiye’nin en büyük tuz üreticilerinden olan firmamız, Ankara’nın Şereflikoçhisar ilçesi, Tuz Gölü, Kayacık Tuz İşletmesinde faaliyetlerini 2006 yılından beri sürdürmektedir. Yıllık 1.5 milyon ton üretim kapasitesi olan Mutlucan Tuz yüksek profesyonellik ve geniş Ar-Ge çalışmalarıyla tuz sektöründe her zaman daha ileriyi hedeflemektedir.

Türkiye’nin önde gelen aile firmalarından Mutlu Group çatısı altında olan firmamız, son dönemlerde yaptığı tuz ihracatıyla Türkiye’nin adını Dünya ve Avrupa tuz sektöründe duyurmayı başarmıştır.

İhracat

Mutlucan Tuz geniş ürün yelpazesiyle Avrupa’nın birçok ülkesine talep edilen ürünleri 10 kg, 25 kg, 50 kg, bigbag ve dökme tuz şeklinde ihraç edip, Türkiye’nin adını Avrupa tuz sektöründe gururla temsil etmektedir. Kaliteden ödün vermeden, hızlı ve güvenilir bir şekilde Türkiye’nin talep edilen  limanlarından konteyner ve dökme yük gemilerine yüklenerek deniz yoluyla, tır vasıtasıyla paketli ürünlerin karayollarından Avrupalı müşterilerimize ürünlerimizi tedarik etmekten gurur duyarız.

Telefon: 0312 323 7148
Fax: 0312 352 5706
Email: info@mutlucantuz.com.tr
Adres: Halil Sezai Erkut Caddesi No : 8-F Etlik - Keçiören / ANKARA

Mutlucan İnşaat Projeler Haritası

Mutlucan İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.