|   |  MXN Grup Firması
MXN Grup

MXN Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1950

  • Proje Sayısı : 1

MXN Grup, konut, ofis ve residence projeleri, MXN Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve MXN Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

MXN Grup Hakkında

YÖNETİM KURULU BAŞKANI. M. METİN AKYÜZ YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI. M. NEDİM AKYÜZ

YÖNETİM KURULU BAŞKANI MESAJI
Grup şirketlerimizle beraber ülkemizde istihdam yaratmak ve faydalı olmak için bugüne kadar var gücümüzle çalıştık ve bundan sonraki yıllarda daha büyük hizmetlere imza atmak için çalışıyoruz.

HAKKIMIZDA

1950 yılında Zonguldak'ta kurucumuz ve babamız Tahsin AKYÜZ'ün tuhafiye ve konfeksiyon alanında perakende mağaza açmasıyla başlayan ilk adım, 1967 yılı içerisinde inşaat ve tekstil sektörlerinde İstanbul'da başarılı bir süreci doğurmuş ve bizi bugünlere taşımıştır. Grup şirketimiz tekstil, inşaat, dış ticaret ve gayrimenkul alanlarında dört şirket ile iştigal etmektedir. Şirketler grubumuz 250'ye yaklaşan çalışanı ile ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

MXN Grup 2010 yılı itibarıyla kurumsal açıdan yapılandırılmış ve grup şirketleri uzun yıllardan beri sektörlerde faaliyet göstermektedir.

VİZYONUMUZ
Modern yaşam koşulları doğrultusunda tekstil alanında müşterilerimizin sonsuz beğenisini sağlamak, inşaat alanında hem insana hem de çevreye saygılı, huzur dolu ve keyifli yaşam alanları inşa etmek.

MİSYONUMUZ
Geleceğin teknolojisini bugünden var ederek, tecrübelerimiz, insana olan saygımız ve hayallerinizi izleyen gözlerimizle hem tekstil hem de inşaat alanlarındaki tecrübelerimizi tüm Türkiye'ye taşımak.

HEDEFLERİMİZ
Hedefimiz, dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek, her türlü teknolojiden faydalanarak şirketlerimizi faaliyet alanlarında en iyisi yapmaktır. Faaliyette bulunduğumuz tüm alanlarda en kaliteli hizmeti vermek öncelikli ilkemizdir.

Tel: 0212 230 2422
Fax: 0212 240 6374
Email: info@mxngrup.com
Adres: Samanyolu Sok. No 28 Osmanbey İstanbul / Şişli

MXN Grup Projeler Haritası

MXN Grup Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.