|   |  Nanda Yapı Firması
Nanda Yapı

Nanda Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2011

  • Proje Sayısı : 6

Nanda Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Nanda Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Nanda Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Nanda Yapı Hakkında

Hakkımızda
 
NANDA YAPI; tecrübeli ekibi, kurumsal ve güçlü sermaye yapısı, "KALİTE ÖNCELİKTİR" ilkesi ile ayrıcalıklı inşaat projelerine imza atmaktadır.
 
DOUBLE PARK RESIDENCE, kısa sürede İstanbul’un seçkin mimari projelerinden biri olmakla birlikte ,kalitesi ve özgün yapısıyla da sektördeki farklılığını ortaya koymuştur.
 
Takım çalışması ve bütünlüğüne verdiği önemi, üstün kalite anlayışıyla birleştiren NANDA YAPI, fikirlerini hayata geçirirken; ülkenin değişen sosyal, kültürel ve ekonomik durumunu ele alarak 'Herkes İçin Kalite' felsefesiyle, her yeni projesine aynı özveriyle adım atmaktadır.
 
Güvenlik unsurunu ,hem çalışanları hem de müşterileri için her zaman birinci sırada tutan firma, deprem yönetmeliğine uygun, son teknolojinin kullanıldığı, proje alanının  gerektirdiği inşaat tekniklerini gözeten bir  anlayış içerisinde emin adımlarla sektörde ilerlemektedir.
 
NANDA YAPI ,sizin hayallerinizden  ilham alarak lüks konut, residence ve  A plus ofis projeleri üretmektedir.
 
Ve  bütün bunları yaparken NANDA YAPI ‘nın felsefesi asla değişmeyecektir; "Biz sadece yapı inşa etmiyoruz, biz yapılara hayat veriyoruz. Çünkü bizim rengimiz yeşil"
 
Misyon & Vizyon
 
Misyon
NANDA YAPI, insanların mutluluğu, konforu ve huzuru için ayrıcalıklı yaşam alanlarının yanı sıra modern şehircilik anlayışına değer katacak konut ve yapılar inşa etmeyi misyon edinmiştir.
 
 
Vizyon
NANDA YAPI`nın vizyonu; "İnsana ve doğaya saygı, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek projelerinde hayat geçirmek, kalite standartlarını sürekli daha ilerilere taşımak, cazip koşullarla üstün özellikli yaşam alanları inşa etmek" tir.

Tel: 0216 380 8001
Fax: 0216 380 8004
Email: info@nandayapi.com.tr 
Adres: Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 Nida Kule Göztepe Kat:3 İstanbul / Kadiköy

Nanda Yapı Projeler Haritası

Nanda Yapı Projeleri

Nanda Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.