|   |   | 

Nano Teknoloji Harikası Türkiye'de!

Teknoloji çağında olduğumuz için günümüzde akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarların piyasadaki payı gittikçe artıyor.

Nano Teknoloji Harikası Türkiye'de!

Nano Teknoloji Harikası Türkiye'de!

Silva Pazarlama; SCREEN–ARMOR markasıyla akıllı telefon, tablet ve bilgisayarların daha uzun yıllar kullanılması için nano teknoloji ile ekranları kristalize bir zırh ile koruyan bu ürünü tüketicilerle buluşturuyor.

SCREEN-ARMOR NASIL KORUYOR?

SCREEN-ARMOR; Nano teknoloji sayesinde kullanılan hassas yüzey üzerinde gözle görünmeyen kristal bir kaplama oluşturur. Nano Teknoloji saç kılından 200 kat daha ince, çelik kadar koruyucu, kristalize bir zırh ile yüzeyi korur. Scree -Armor uzun süren araştırmaların sonucunda bilim adamları tarafından keşfedilmiş, defalarca kez testlerden geçirilmiştir.

NEDEN SCREEN-ARMOR?

Screen - Armor çünkü;

Screen - Armor tüm telefonlarda, tablet, lap top, lcd tv, fotoğraf makinası ekranı, saat ve gözlüklerde kullanabilirsiniz. Yüksek maliyetle aldığınız bu değerli eşyalarınızın çizilerek deforme olması sonucunda belki de verdiğiniz paraya değmediğini düşünüyorsunuz! Artık böyle bir sorununuz olmayacak.

Günden güne gelişen teknoloji cihazlarının güzel, doğru ve verimli bir şekilde kullanılabilmesi için bu ürünler hayatımızı kolaylaştıracak.

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer