|   |  Nar Yatırım Firması
Nar Yatırım

Nar Yatırım

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 2

Nar Yatırım, konut, ofis ve residence projeleri, Nar Yatırım hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Nar Yatırım ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Nar Yatırım Hakkında

Hakkımızda

“2007 yılında kurulan Nar Yatırım A.Ş. gayrimenkul yatırımları ve işletmesi alanlarında faaliyetler yürütmektedir. Nar Yatırım A.Ş. yatırımını yaptığı gayrimenkul projelerinin içinde bulunduğu bölgenin ayrılmaz bir parçası olmaya ve o bölgenin gelişim göstermesine katkı sağlamaya özen göstermektedir. İstanbul’un tarihi yarımadasında Galata Bölgesi başta olmak üzere portföydeki yatırımlar buna son derece güzel bir örnek teşkil etmektedir. Nar Yatırım A.Ş.’nin yatırımları arasında; şehir otelleri, rezidans işletmeleri, alışveriş ve yaşam merkezleri, ofis ve stüdyo projeleri bulunmaktadır. Nar Yatırım A.Ş. portföyündeki projelerini gayrimenkul yatırım ortaklığı bünyesinde sürdürmek için gerekli çalışmaları başlatmıştır.”

Misyon & Vizyon

Misyon; Nar Yatırım, hedeflerine ulaşma doğrultusunda; çevreyi destekleyerek, güçlü stratejik ortaklıklar kurarak ve kaynaklarını etkin biçimde kullanarak, kent dokusuna ve tarihine saygı gösteren anıt yapıların geliştirilmesini ve kente kazandırılmasını misyon edinmiştir. 

Vizyon; Bir gayrimenkul geliştirme ve yönetim şirketi olan Nar Yatırım, gerçekleştirmekte olduğu ofis, otel, alışveriş merkezi, rezidans vb. projelerle çeşitlendirdiği portföyünü istikrarla büyütmeyi ve yatırımlarını sürdürülebilir politikalar çerçevesinde özveriyle yönetmeyi hedefler.

Tel: 0216 422 4050
Fax: 0212 243 3674
Email: info@naryatirim.com.tr
Adres: Burhaniye Mah., Neşhet Bey Sok., No: 7/B Üsküdar/İstanbul

Nar Yatırım Projeler Haritası

Nar Yatırım Projeleri

Nar Yatırım Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.