|   |  Nas Yapı Firması
Nas Yapı

Nas Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2008

  • Proje Sayısı : 5

Nas Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Nas Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Nas Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Nas Yapı Hakkında

HAKKIMIZDA
2008 yılında Sarp Anıl Yüksek ve Mustafa Ozan Yüksek tarafından kurulan Nas Yapı; insana ve çevreye duyduğu saygı ile yapı sektöründe fark yaratan projeler üretmektedir.Mimari ve yatırım değeri yüksek,yeni yaşam ve iş alanları yaratarak insanımıza modern yaşam standartları sunmaktadır.

VİZYONUMUZ
İşimize,insanımıza ve çevremize duyduğumuz saygıyla teknik ve estetik yönden üstün ve kalıcı yaşam alanları meydana getirerek istikrarla büyümek,ülkesine değer ve kazanç sağlayabilmek ve kalitesini koruyabilmek Nas Yapı’nın vazgeçilmez vizyonudur.

MİSYONUMUZ
İnsanın temel  barınma ihtiyacını gidermeyi yalnızca bir mühendislik işi olarak görmeyip tekniğe; estetik ve duygu yükleyerek çevreye ve şehre uyum sağlayan,insana yaşam biçimi sunan kalıcı yaşam alanları oluşturmak; bu doğrultuda ülkemizin yapı anlayışını değiştirmek.

DEĞERLERİMİZ
Kurulduğu tarihten günümüze kadar tüm projelerinde kusursuzluğu hedef alan Nas Yapı,başarıya giden yolun kaliteden ve güvenden geçtiğini bilmektedir. Hayata değer katan projeleriyle her zaman önde olmayı amaçlayan Nas Yapı,çevre ile uyumlu çalışmayı ve iş çevresini korumayı temel ilkelerinden biri haline getirmiştir.

Telefon: 0322 454 0484
Fax: 0322 454 0483
Email: info@nasyapi.com.tr
Adres: Gürselpaşa Mah. 75193 Sk. No:3/A Seyhan /Adana

Nas Yapı Projeler Haritası

Nas Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.