|   |  Nasır Mühendislik Mimarlık inşaat Firması
Nasır Mühendislik Mimarlık inşaat

Nasır Mühendislik Mimarlık inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Nasır Mühendislik Mimarlık inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Nasır Mühendislik Mimarlık inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Nasır Mühendislik Mimarlık inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Nasır Mühendislik Mimarlık inşaat Hakkında

Plan, proje, büyük sanayi yapıları, konut, toplu konut, işyeri, toplu işyeri, sanayi siteleri, sağlık tesisleri ve inşaat taahhüt işlerinde faaliyet gösteren NASIR Mühendislik Mimarlık İnşaat, kaliteli imalatları ve verdiği güvenle sektöründeki öncü faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yaşanacak güvenli mekanların tasarımından imalatına kadar her aşamasında deneyimli teknik kadrosu ile çalışmalarını çağın gereklerine göre titizlikle yürüten NASIR, bu güne kadar “ürettikleri” ile ve oluşturduğu güvenle adından söz ettirmiştir.

Tüm imalatlarında insan mutluluğunu ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutan NASIR, her zaman yasal mevzuatın gereklerine uygun hareket etmektedir. Sektöründe yenilikçi ve öncü kuruluş olmak için en yeni teknolojileri kullanarak müşterilerinin lehine maliyet, hız ve kalite avantajı sağlamak şirketin temel niteliklerindendir.

NASIR taahhütlerini daima zamanından önce ve planlanan bütçe miktarını aşmadan bitirmektedir. Bu nedenle her koşulu göz önüne alarak planlamalar yapılmakta ve yeterli kaynakları işin yapımına tahsis etmektedir.

Tel: 0232 262 9988
Fax: 0232 262 9940
Email: info@nasir.com.tr
Adres: 529. Sokak No:2/A 35370 Üçyol İzmir / Konak

Nasır Mühendislik Mimarlık inşaat Projeler Haritası

Nasır Mühendislik Mimarlık inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.