|   |  Nata Holding Firması
Nata Holding

Nata Holding

  • Kuruluş Tarihi : 1995

  • Proje Sayısı : 4

Nata Holding, konut, ofis ve residence projeleri, Nata Holding hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Nata Holding ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Nata Holding Hakkında

Nata Holding; proje geliştirme ve gayrimenkul yatırım, inşaat, yurt dışı müteahhitlik hizmetleri, beton boru ve prefabrike imalatlar, çimento ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren bir şirketler topluluğudur.

1995 yılı itibari ile grup şirketler halini alan NATA Holding, gerçekleştirdiği tüm projelerde toplam kalite yaklaşımını benimseyerek, iş sağlığı ve güvenliğine duyarlı, çevreye saygılı, iyileştirme ve geliştirme hizmetleriyle fark yaratan, güvenilir, rekabet üstünlüğü ile müşteri tatminini sağlayan bir şirket olmak için çalışmaktadır.

Etkin ve verimli olabilmenin tek şartının insan kaynağının doğru kullanılması olduğunu düşünen grup bünyesinde Türkiye’de 523, yurt dışında ise 4000 personel çalışmaktadır. Türkmenistan'ın 5 ayrı eyaletinde 180 karayolu köprüsünü 500 günde tamamlayarak yurt dışında da ismimizi duyurmayı başaran Nata Holding, yarım yüzyıla yaklaşan deneyimi ile farklı projelere imza atmaya devam etmektedir.

Tel: 0312 269 1232
Fax: 0312 270 0315
Email: info@nataholding.com.tr
Adres: Ayaş Yolu 21. Km, Çatalca Sokak, No:238 Ankara / Sinca

Nata Holding Projeler Haritası

Nata Holding Projeleri

Nata Holding Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.