|   |  Nazar inşaat Firması
Nazar inşaat

Nazar inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1982

  • Proje Sayısı : 0

Nazar inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Nazar inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Nazar inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Nazar inşaat Hakkında

Hakkımızda

1982’den bu yana otomotiv, 2004’den bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın en önemli misyonu; Avrupa standart ve kaliteleriyle, çağın yenilikleriyle yüksek düzeyde ve kaliteli hizmet vermektir.
Temel prensibimiz müşterilerimizin rahatlığı ve memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti firmamız icin ön plandadır, müşterilerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur.
Projelerimizde her zaman aynı titizlik ve ciddiyette çalışmaktayız.
Yılların verdiği tecrübe ile hep dahaileriye gitmeyi hedefleyen firmamız, sıfır hata politakısıyla yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Vizyonumuz
Dünya standartlarında global bir şirket olmak, Teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olmak, Topluma komşuluk değerlerini hissettirecek “Yaşam tarzını” aşılamak.
 
Misyonumuz
Güvenilir, verdiği sözden bir fazlasını yerine getirmek Kaliteli yaşam merkezleri üretmek Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak Teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi çözümlerle kaliteyi ve konforu arttırmak Çevre bilinci geliştirmek.

Tel: 0216 342 4053
Fax: 0216 342 4054
Email: nejdet_kibar@mynet.com
Adres: Nuhkuyusu Cad. No : 219 Nazar İş Hanı  Bağlarbaşı İstanbul / Üsküdar

Nazar inşaat Projeler Haritası

Nazar inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.