|   |   | 

NAZKENT 6. Etapda 32 dairenin inşaatı başladı

Toplu konut projeleri ile birçok dar gelirli vatandaşı konut sahibi yapan Nazilli Belediyesi, NAZKENT 6. etap inşaatına başladı.

NAZKENT 6. Etapda 32 dairenin inşaatı başladı

Nazilli’nin Dallıca Mahallesi Eğrek Mevkiinde bulunan tapunun 166 ada 4 nolu parselinde kayıtlı yaklaşık 3900 metre karelik, alanda yapılacak olan NAZKENT 6. Etap toplu konutlarının temel hafriyatları yapılıp temellemesi bitirildi. Temel beton perde betonlarının dökümünden sonra dolgu işlemlerine başlanacak olan Toplu konutlar 16 daire olarak iki blok oluşacak. Toplam 32 dairenin yapılacağı NAZKENT-6. Etap toplu konutları üç oda bir salon olacak ve çevre düzenlemeleri de yine Nazilli Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek.

NAZKENT-6. Etap toplu konut çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Haluk Alıcık, çalışmalar hakkında Fen İşleri Müdürü Sevkan Pekuğur’dan bilgiler aldı. Alıcık, Nazilli Belediyesinin toplu konut projelerinde kendini ispatladığını belirterek, “Biz NAZKENT- 1. Etap evlerimize başlarken insanlar bizim bu işin altından kalkamayacağımızı düşünüyorlardı. Ama biz toplu konutları hayata geçirerek dar gelirli vatandaşlarımızı ev sahibi yaptık. NAZKENT-2, NAZKENT-4 ve NAZKENT-5. Etap projelerimizde vatandaşlarımıza anahtarlarını teslim etmiş olmanın gururu içindeyiz. Biz her kesimden her insanımızın yanında olduğumuzu bu projelerimizle gösterdik. Toplu konut projelerimiz sosyal Belediyecilik anlayışıyla Nazilli’ye çok şey kazandırdı. Bu sayede bir yandan dar gelirli vatandaşlarımızı konut sahibi yaparken diğer yandan modern ve düzenli yapılarla Nazilli’ye güzel eserler kazandırmış olduk” dedi.

NAZKENT toplu konut projeleri ile bu güne kadar 290 dar gelirli vatandaşı konut sahibi yaptıklarını söyleyen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık; “Dar ve orta gelirli vatandaşlarımızı ev sahibi yapma amacıyla hayata geçirdiğimiz ve şu an temelleri atılarak su basmanlarına gelinen dairelerin tamamı 3 oda bir salondan oluşacak. Binalar ısı yalıtımlı, ısıtma tesisat boruları çekilmiş, asansörlü ve son deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılacak. Binaların tüm alt yapı ve çevre düzenlemesi Nazilli Belediyesi tarafından gerçekleşecek ve bir yıl içinde tamamlanarak hak sahiplerine anahtarları teslim edilecektir” diye konuştu.

Yeni Proje Haberleri

Etiketler NAZKENT

Yeni Proje Kategorisindeki diğer haberler

 • Ataköy Marina Park Residence 99’da ön talep dönemi başladı
  Ataköy Marina Park Residence 99’da ön talep dönemi başladı

  DATİ Holding, iki milyar dolar yatırımla hayata geçirdiği İstanbul Turizm Merkezi bünyesinde yer alan süper lüks rezidans etabında sınırlı sayıdaki ünite için ön talep toplamaya başladı. Eşsiz projede lansman öncesi sadece 29 ünite, 836 bin dolardan başlayan yüzde 20 avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor.

 • Dekon İnşaat’tan Yeni Proje Fırsatı
  Dekon İnşaat’tan Yeni Proje Fırsatı

  Geçtiğimiz aylarda, ekonominin nabzının atacağı İstanbul Finans Merkezi’nde inşa edilen Dekon Senkron projesini duyuran Dekon İnşaat, Finans Merkezi bölgesinde bir projeye daha start verdi.

 • MOD Gayrimenkul’den Iki Proje Birden Geliyor
  MOD Gayrimenkul’den Iki Proje Birden Geliyor

  Bahçelievler, Basın Ekspres Yolu ve çevresinde birçok rezidans, site, plaza, eğitim ve sağlık kurumu inşa eden MOD Gayrimenkul, önümüzdeki dönemde MOD Ekspres ve Güneşli projelerini hayata geçirecek.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer