|   |   | 

NAZKENT 6. Etapda 32 dairenin inşaatı başladı

Toplu konut projeleri ile birçok dar gelirli vatandaşı konut sahibi yapan Nazilli Belediyesi, NAZKENT 6. etap inşaatına başladı.

NAZKENT 6. Etapda 32 dairenin inşaatı başladı

Nazilli’nin Dallıca Mahallesi Eğrek Mevkiinde bulunan tapunun 166 ada 4 nolu parselinde kayıtlı yaklaşık 3900 metre karelik, alanda yapılacak olan NAZKENT 6. Etap toplu konutlarının temel hafriyatları yapılıp temellemesi bitirildi. Temel beton perde betonlarının dökümünden sonra dolgu işlemlerine başlanacak olan Toplu konutlar 16 daire olarak iki blok oluşacak. Toplam 32 dairenin yapılacağı NAZKENT-6. Etap toplu konutları üç oda bir salon olacak ve çevre düzenlemeleri de yine Nazilli Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek.

NAZKENT-6. Etap toplu konut çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Haluk Alıcık, çalışmalar hakkında Fen İşleri Müdürü Sevkan Pekuğur’dan bilgiler aldı. Alıcık, Nazilli Belediyesinin toplu konut projelerinde kendini ispatladığını belirterek, “Biz NAZKENT- 1. Etap evlerimize başlarken insanlar bizim bu işin altından kalkamayacağımızı düşünüyorlardı. Ama biz toplu konutları hayata geçirerek dar gelirli vatandaşlarımızı ev sahibi yaptık. NAZKENT-2, NAZKENT-4 ve NAZKENT-5. Etap projelerimizde vatandaşlarımıza anahtarlarını teslim etmiş olmanın gururu içindeyiz. Biz her kesimden her insanımızın yanında olduğumuzu bu projelerimizle gösterdik. Toplu konut projelerimiz sosyal Belediyecilik anlayışıyla Nazilli’ye çok şey kazandırdı. Bu sayede bir yandan dar gelirli vatandaşlarımızı konut sahibi yaparken diğer yandan modern ve düzenli yapılarla Nazilli’ye güzel eserler kazandırmış olduk” dedi.

NAZKENT toplu konut projeleri ile bu güne kadar 290 dar gelirli vatandaşı konut sahibi yaptıklarını söyleyen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık; “Dar ve orta gelirli vatandaşlarımızı ev sahibi yapma amacıyla hayata geçirdiğimiz ve şu an temelleri atılarak su basmanlarına gelinen dairelerin tamamı 3 oda bir salondan oluşacak. Binalar ısı yalıtımlı, ısıtma tesisat boruları çekilmiş, asansörlü ve son deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılacak. Binaların tüm alt yapı ve çevre düzenlemesi Nazilli Belediyesi tarafından gerçekleşecek ve bir yıl içinde tamamlanarak hak sahiplerine anahtarları teslim edilecektir” diye konuştu.

Yeni Proje Haberleri

Etiketler NAZKENT

Yeni Proje Kategorisindeki diğer haberler

 • Aşçıoğlu Yapı, 2018 yılında başlayacakları projeleri açıkladı
  Aşçıoğlu Yapı, 2018 yılında başlayacakları projeleri açıkladı

  Türkiye ve yurtdışında inşaat sektörünün önemli oyuncuları arasında gösterilen Aşçıoğlu Yapı, yeni yılda yeni projelerinin inşaatına başlayacağını açıkladı. 1975 yılından beri ürettikleri projelerle yüzlerce yatırımcıyı konut sahibi yaptıklarını ifade eden Aşçıoğlu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aşçıoğlu, 2018'de üretecekleri yeni projelerinde de yatırımcılarına yüksek standartlarda yaşam imkanının yanı sıra yüksek prim fırsatı sunacaklarının altını çizdi.

 • The Holl Projesi Pendik’te yükseliyor
  The Holl Projesi Pendik’te yükseliyor

  Vefa ve Bekart İnşaat iş ortaklığı ile hayata geçirilecek olan The Holl, İstanbul'un gözde ilçelerinden biri haline gelen Pendik’in en prestijli projesi olma niteliği taşıyor.

 • 216 Koru Plus’ta ön satışlar başladı
  216 Koru Plus’ta ön satışlar başladı

  Çekmeköy, Taşdelen ve Sancaktepe’de hayata geçirdiği projeleriyle tanınan 216 Yapı’nın yeni projesi ‘216 Koru Plus’ ta ön satış dönemi başladı. Türk ailelerinin ihtiyaçlarına göre özel tasarlanan ve yatırımcılarına yüksek prim vaat eden projede daire fiyatları 2+1 için 295 bin TL’den başlıyor.

 • Edonia Garden’da ön talep toplanmaya başladı
  Edonia Garden’da ön talep toplanmaya başladı

  Kar Yapı tarafından Pendik’te hayata geçirilecek olan, ‘Edonia Garden’da ön talep süreci başladı.388 adet konut ve 12 adet ticari üniteden oluşan ‘Edonia Garden’ metrekare büyüklükleri brüt 64 m2 ila 147 m2 arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Projenin 2019 Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor.

 • Luxera’dan İki Yeni Proje
  Luxera’dan İki Yeni Proje

  “Luxera” markasıyla konut üreten Luxera Gayrimenkul, “Meydan ve Yenibosna” projelerini lansman ile birlikte satışa sundu.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer