|   |  Nef Yapı - iş GYO Firması
Nef Yapı - iş GYO

Nef Yapı - iş GYO

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 6

Nef Yapı - iş GYO, konut, ofis ve residence projeleri, Nef Yapı - iş GYO hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Nef Yapı - iş GYO ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Nef Yapı - iş GYO Hakkında

Nef Yapı

Sahip olduğumuz farklı bakış açısı ile oluşturduğumuz özgün yapılar,
farkımızı ortaya koyuyor.

Nef, 2010 yılında yaratılmış, metrekarelerle değil santimetrekarelerle çalışan bir Timur Holding markasıdır. İnsanlar için ince düşünülmüş yaşam alanları tasarlayan bir marka olmayı hedeflemektedir. Nefes gibi can veren ve yaşamın vazgeçilmezi haline gelen işler yapmak için yola çıkan Nef’in farklı yaşamlara ve tarzlara uygun projeleri bulunmaktadır.

İçinde evler, ofisler, suitler, apartmanlar, flatler, dormlar ve residanslar olmak üzere 7 seri barındıran Nef, tasarıma verdiği önemle, yapılmakta olan diğer tüm projelerden ayrılmaktadır. Projeleri ve patentli keşfi Foldhome ve Foldoffice’de birlikte çalıştığı, dünyanın önemli tasarımcılarının ürünleri ile 2011 itibariyle dünya çapındaki tasarım fuarlarına da katılmayı amaçlamakta, tasarımın insanlar için bir lüks değil, yaşam biçimi olmasını hedeflemektedir.

 

İş GYO
Güçlü portföyü ve mali yapısıyla sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan İş GYO, çeşitlendirilmiş ve dengeli portföy yapısıyla yatırımcılarına en uygun risk-getiri dengesini sağlama hedefine odaklıdır.

 

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (İş GYO), güçlü portföyü ve mali yapısıyla sektörünün önde gelen şirketlerinden biridir.

Gayrimenkullere ve gayrimenkul projelerine yatırım yapan İş GYO, Sermaye Piyasası Kurulu’nun düzenlemelerine uygun olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

İş GYO, İş Gayrimenkul Yatırım ve Proje Değerlendirme A.Ş.’nin, Merkez Gayrimenkul Yatırım ve Proje Değerlendirme A.Ş.’yi 6 Ağustos 1999 tarihinde devralarak gayrimenkul yatırım ortaklığına dönüşmesiyle kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana sağlıklı bir büyüme süreci izleyen İş GYO, üyesi olduğu İş Bankası Grubu’nun köklü kurumsal ilkeleri ve mali gücüyle desteklediği piyasa itibarını, sektörel vizyonu ve seçkin projeleriyle pekiştirmektedir.

Nitelikli portföyünden sağladığı sürdürülebilir kira gelirleri, güçlü özkaynakları ve fonlama imkanlarıyla yeni yatırımlarını kesintisiz hayata geçiren İş GYO, büyüme ivmesini artırarak sektördeki konumunu ileri taşımayı hedeflemektedir.

Tel: 444 9 633
Fax: 
Email: info@nef.com.tr
Adres: Levent Mah. Meltem Sokak No:10 Is Kule:2, Kat:3-9 34330 Levent İstanbul / Beşiktaş

Nef Yapı - iş GYO Projeler Haritası

Nef Yapı - iş GYO Projeleri

Nef Yapı - iş GYO Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.