|   |  Nell İnşaat Firması
Nell İnşaat

Nell İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Nell İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Nell İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Nell İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Nell İnşaat Hakkında

TARİHÇE

 

Kuruluşumuzdan bu güne, kendimize ilke edinmiş olduğumuz, insana saygı, güvenilirlik, dürüstlük, hizmet odaklılık, çevreye duyarlılık ve takım ruhu anlayışımızdan bir gün olsun vazgeçmeden ilerlemekteyiz. 

 

Yaşadığımız dünyadan sadece ne elde edebiliriz gözüyle bakmadan, yaptığımız her işte ne katabiliriz diye düşünüyoruz. Bunun için de hem yurt dışında hem de yurt içinde imza attığımız her projede temiz bir geleceğe yatırım yapıyoruz. 

 

Başta inşaat sektöründe olmak üzere, bir çok farklı sektörde vermekte olduğumuz ürün tedarik, danışmanlık hizmetlerinde de bu ilkelerin ışığında ilerliyoruz. 

 

Ayrıca atık bitkisel yağ ithal edip yurt içi ve yurt dışı pazarda biodizel üretiminde kullanmak üzere müşterilerine tedarik etmekteyiz. Böylece atık kaynakları tekrar kullanılabilir hale getirip, dünyamız için daha temiz bir gelecek hazırlıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

 

Güvenilirlik

Dürüstlük

Yaratıcılık

Hizmet Odaklılık

Çevreye Duyarlılık

Takım Ruhu

İnsana Saygı

KALİTE POLİTİKASI

 

Vizyonumuz doğrultusunda yeniliklere açık, yaşadığımız çevreye saygılı, müşteri odaklı ve gelişen teknolojiler ile entegre olmuş şekilde katma değeri yüksek projeleri hayata geçiririz.

 

Tüm faaliyetlerimizi Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte yöneterek, bulunduğumuz her sektörde kalite açısından örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

Tel: 0232 329 2979

Fax: 0532 410 1582

Email: info@nellinsaat.com.tr

Adres: Eski Havaalanı Cad. No:56 D:3  Yeni Mah İzmir / Çiğli

Nell İnşaat Projeler Haritası

Nell İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.