|   |  Nestyap Firması
Nestyap

Nestyap

 • Kuruluş Tarihi :

 • Proje Sayısı : 4

Nestyap, konut, ofis ve residence projeleri, Nestyap hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Nestyap ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Nestyap Hakkında

Kurulduğumuz günden bu yana hayata geçirdiğimiz her projemizde, profesyonel yöntemler benimsemekte ve yeni nesil yapılar inşaa etmekteyiz. Tecrübeli ekibimiz ve yenilikçi yaklaşımımızla, standartların üzerinde yaşam projeleri gerçekleştiriyoruz. Edindiğimiz tecrübe ve sahip olduğumuz teknik bilgimizi kullanarak, doğayı ve teknolojinin getirdiği kolaylıkları, yaşam alanlarıyla bütünleştiriyoruz. 

Mühendislik bilgisinin ve tasarımın öne çıktığı modern yapılarımız tamamen, insanın çağdaş gereksinimleri ile şekillenmektedir. Nestyap olarak, ortaya koyduğumuz her projemizde, merkeze insanı alıyor ve onun sahip olduğu değerleri gözetiyoruz. Yaratıcı tasarım anlayışımız ve ileri teknoloji ile güvenli, konforlu ve estetik iş ve yaşam alanları inşaa ediyoruz. 

Nestyap, büyük bir özen ve özveri göstererek ortaya koyduğu her projesiyle, İzmir ve çevresine yeni değerler katmakta, şehrin çehresine farklı bir soluk getirmektedir.

Tel: 0232 462 1516
Fax: 0232 462 1580
Email: info@nestyap.com
Adres: Mansuroğlu Mahallesi 295/2 Sokak No:1 Sun Plaza B Blok No:440 İzmir / Bayraklı

Nestyap Projeler Haritası

Nestyap Projeleri

Nestyap Haberleri

 • Nest Bornova'da Ağustos'ta Yaşam Başlıyor!
  Nestyap

  Nest Bornova'da Ağustos'ta Yaşam Başlıyor!

  Proje 2 blok ve 28 tanesi 2+1, 68 tanesi 1+1 olmak üzere toplam 96 konuttan oluşuyor.“Yaşanabilir 1+1, daha fazla 2+1” sloganıyla yola çıkılan proje, hem mimari planı hem de kullanılan malzeme ve işçi...

 • Nest Güzelbahçe'de Son Fırsat!
  Nestyap

  Nest Güzelbahçe'de Son Fırsat!

  Nest Güzelbahçe projesi İzmir Güzelbahçe'de yaşama geçiyor. Nestyap İnşaat tarafından inşa edilen Nest Güzelbahçe projesi 7 bin metrekare alana kuruluyor. 8 bloktan oluşan projede 39 lüks daire bulunu...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.