|   | 
Nev Yapı

Nev Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1965

  • Proje Sayısı : 2

Nev Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Nev Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Nev Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Nev Yapı Hakkında

Firmamız 1965 yılından beri Çolakoğlu Yapı Malzemeleri olarak sektöründe üstlendiği rollerle her zaman başarıya ulaşmıştır.Yapı malzemeleri satışı ile sektöre giriş yapan firmamız yıllarca müşterilerine sahip olduğu geniş ürün yelpazesinde kaliteyi sunmuştur.Bünyesinde yer alan ana bayilik statüsü ile oluşturduğu satış ağı sayesinde Türkiye'nin birçok noktasında müşterilerinin memnuniyeti için her türlü satış ve satış sonrası hizmeti sunmuştur.

Elde etmiş olduğu bu tecrübe ve oluşturduğu güveni, eş zamanlı olarak 90'lı yıllarda da inşaat projelerine aktarmaya başlamıştır.Kalite ve güven esasına dayalı olarak meydana getirdiği birçok konut ve iş merkezi projesiyle de bu alandaki başarı etkinliğini ıspatlamıştır.

2000'li yıllarda yeniden yapılanma sürecine giren firmamız senelerce hizmet verdiği mağazacılık sektöründen ayrılma kararı alıp tamamen inşaat projeleri üzerine odaklanmıştır. Bu yenilenme süreci içerisinde kendine yeni bir misyon ve vizyon belirleyen firmamız adını değiştirerek yoluna "NEV YAPI" olarak devam etmektedir.

Firmamız yapı sektörünün değişen dinamik ve bileşenleriyle yeniden şekillenip, müşteri gereksinim ve isteklerini göz önüne alarak; konut bazında, modern mimari, yüksek kalite ve konfor öğelerini; işyeri ve ticari kullanım amaçlı yapılarda ise uygun lokasyon ve yenilikçi mimari çözümlerle işlevselliği arttıran ve ön plana çıkartan NEV YAPI yenilikçi ruhunu projelerine yansıtmayı amaçlar...

Tel: 0216 370 7121
Fax: 0216 370 8685
Email: info@nevyapi.com.tr
Adres: Bağdat Caddesi, Çolakoğlu İş Merkezi No:458/30

Nev Yapı Projeler Haritası

Nev Yapı Projeleri

Nev Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer