|   | 
Nevsa İnşaat

Nevsa İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1987

  • Proje Sayısı : 1

Nevsa İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Nevsa İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Nevsa İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Nevsa İnşaat Hakkında

HAKKINDA
 
1987 yılında kurulan Nevsa İnşaat, 28 yıldır konut sektöründe hizmet vermektedir.Bu süre zarfında toplamda 100.000 m2 toplu konut alanı inşa etmiştir.
 
Nevsa İnşaat, bugüne dek inşa ettiği yapıların güvenli, kaliteli ve ekonomik olmasına özen göstermiştir. Bu prensipler doğrultusunda Türk aile yaşantısına hizmet eden 3+1 planında huzurlu ve konforlu mekanlar yaratmaya devam etmektedir.
 
MİSYON & VİZYON
 
Firmamızın ana hedefi; ürettiği projelerde yüksek yaşam kalitesi oluşturmak, kullanıcısına kazanç ve konfor sağlamak, çevre değerlerini geliştirmektir. Konusunda uzmanlaşmış en iyi mimar ve mühendislerle çalışıp yenilikçi, fonksiyonel ve estetik tasarımlardan oluşan projeleri hayata geçirmektir. İnşaat sektörüne 23 yıldır faaliyet gösteren ve 1.sınıf birçok projeyi teslim eden firmamızın en büyük güvencesi müşteri memnuniyeti ve müşteri portföyümüzün devamlılığıdır.

TARİHÇE
 
2015 NEVSA KONAKLARI
Beylikdüzü’nde 8.257 m2 arsa üzerinde 24.000 m2 toplam inşaat alanına sahip olan Nevsa Konakları projesinin yapımı başladı.
 
2014 PERA APARTMANI
Pera Apartmanı projesi tamamlandı.
 
1987 KURULUŞ
Nevsa İnşaat 1987 yılında İstanbul'da kuruldu.

İNSAN KAYNAKLARI
 
İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI
 
Nevsa İnşaat olarak firmamızı büyük bir aile olarak görüp takım ruhuna sahip çalışanlarımızla uzun süreli bir beraberlik öngörüyoruz. Bu doğrultuda çalışanlarımıza karşı temel görevlerimiz güvenli, huzurlu, adil, ekonomik ve sosyal imkanlara önem veren, kariyer gelişimine ve öğrenmeye imkan sağlayan çağdaş bir çalışma ortamı yaratmaktır. Çalışanlarımızdan temel beklentilerimiz de takım ruhuna önem vermesini, gelişime ve yeniliklere adaptasyon, firmasıyla gurur duymasını ve firmasını en iyi şekilde temsil etmesini, doğruluğu ve profesyonelliği önde tutarak işinde fark yaratacak bir ekip anlayışında olmasını bekleriz.

İŞ BAŞVURU FORMU
 
Nevsa İnşaat’ın misyonunu gerçekleştirecek en büyük gücü “insan”dır. İstikrarlı, güvenilir, teknolojiyi kullanan, çalışkan, dinamik, inisiyatif kullanabilen, yetki ve görev bilincine sahip Nevsa’lılar arasına katılmak bir ayrıcalıktır. Şu anda açık pozisyonumuz bulunmamaktadır. Daha sonra değerlendirilmek üzere aşağıdaki formla iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Tel: 0212 855 6060
Fax: 0212 855 6060
Email: info@nevsainsaat.com.tr
Adres: Adnan Kahveci mah. Yavuz Sultan Selim Bulvarı, Yeşilkent 3, İlk Yükseliş Apt. No:13/2 İstanbul / Beylikdüzü

Nevsa İnşaat Projeler Haritası

Nevsa İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer