|   |  Nexus Yapı Firması
Nexus Yapı

Nexus Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Nexus Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Nexus Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Nexus Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Nexus Yapı Hakkında

KURUMSAL

Gloria Loft’u; 22 yıldır yaptığım içinde cerrahiyi de barındıran kadın hastalıkları doğum uzmanlığı mesleğinin de verdiği titizlik, disiplin, araştırma, en iyiye ideale ulaşma isteği ve empati duygusuyla profesyonel bir ekip ile Nexus Yapı olarak inşa ettik.

Modern, kullanışlı ve estetik olması için Antalya’nın en iyi, öncü mimarlarından Şevket Altındal ile sağlam olması adına da dayanıklı yapı çözümleri ile tanınan inşaat mühendisi Akın Akıncı ile projenin temelini oluşturduk. Yine özgün, konforlu, şık ve modern iç mimari tasarım için zevkli ve sektöre hakim Dual Interiors ile tüm iç mimari tasarım ve örnek dairemizi yaptık. Ayrıca bahçenin eğlenceli, yeşili bol, huzur veren zarif tasarımı için de işinde uluslararası deneyimli peyzaj mimarı Asli Özbilen ile çalıştık. Tüm taşeronlarda öncelikle iyi işçiliğini kanıtlamış, uzun süreli iyi referansları olan ve iş ahlakı sahibi ekiplerle maliyeti kısmaya çalışmadan hakkını vererek çalıştık. Bu sayede kaliteli imalatı sağladık. Lüks konut sektöründe çok tecrübeli, sizlerin ne istediğinizi ve kaliteli imalatın inceliklerini iyi bilen şantiye şefi inşaat mühendisi Gökhan Aydın’ın akılcı çözümleri ve organizasyon liderliğinde uyumla inşa ettik.

Modern yaşamın ihtiyaçlarını düşünerek akıllı ev altyapısı , merkezi vakum süpürge sistemi, yerden ısıtma gibi teknolojik özelliklerin olmasına özen gösterdik. Hem izotuğla hem mantolama ayrıca içeride kaba sıva yaparak, çok iyi ısı ve ses izolasyonu ve tasarruf sağladık. Sinema salonu, playstation odası, müzik odası, bilardo, masa tenisi, sauna, hobi bahçesi, fitness, çocuk oyun alanı, açık havuz gibi komşularınızla ve misafirlerinizle hoşça vakit geçirebileceğiniz sosyal donatı ve eğlence alanları tasarladık. Kullanılan tüm malzemelerin lüks konut sektörünün en iyi iki markasından biri (Rheau pvc, Duravit vitrifiye, Grohe armatür, Blanco evye, Siemens ankastre, Mitsubishi klima gibi) olmasına özen gösterdik. Baktığınızda göremeyeceğiniz Rehau yerden ısıtma, Hes kablo, Vesbo su boruları gibi sıva altı malzemelerde dahil olmak üzere. Sonuç olarak arsa da kendimizin olduğu için aynı empati duygusu ile siz kendi arsanıza nasıl yapılmasını isterdiyseniz onu; yani Gloria Loft’u yaptık.

Saygılarımla,

Op.Dr.Mehmet Tongal
Nexus Yapı Yönetim Kurulu Başkanı

Telefon: 0532 450 1707
Email: info@nexusyapi.com
Adres: Molla Yusuf Mah. 1452 Sok. No: 4/C A-B-C Blok (Uncalı 2M Migros Arkası) Konyaaltı / ANTALYA

Nexus Yapı Projeler Haritası

Nexus Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.