|   |  Neyzen İnşaat Firması
Neyzen İnşaat

Neyzen İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Neyzen İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Neyzen İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Neyzen İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Neyzen İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Neyzen Yapı Market Tarihçeanasayfa hakkımızda tarihçe

İlk şubesi Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt tarafından 1990 yılında Esenyurt'un merkezinde açılan Neyzen, aradan geçen 24 yılda Türkiye'nin önde gelen yapı market zincirlerinden biri haline geldi.

Bugün Esenyurt Yapı Market, Bahçeşehir Yapı Market ve son olarak Nşehir Yapı Market mağazaları ile büyümesini sürdüren Neyzen, önümüzdeki iki yıl içinde 10 şubeye ulaşmayı hedefliyor. Mobilyadan aydınlatmaya, yer kaplamasından boyaya kadar 20 bin çeşit ürünün satıldığı Neyzen, uygun fiyatları, rahat ve ferah alışveriş ortamıyla sadece bireysel değil kurumsal müşterilerin de ilk tercihi oldu. 

Bugün Türkiye'nin önde gelen 10 inşaat firmasının resmi tedarikçisi olan Neyzen, toptan satışlarını 8.000 metrekarelik Lojistik Merkezi'nden yürütüyor.

Neyzen Yapı Market Tarihçe

Değerli iş ortaklarımız ve Müşterilerimiz; 

Yapı market sektörü ile iş dünyasına adım attığımız 1990 yılından bugüne; profesyonel yöneticilerimiz eşliğinde uzman kadromuzla özgün, dinamik ve yaratıcı projelerimiz ile siz değerli dostlarımızın hayatına dokunuyor, sizlere kusursuz hizmetler sunuyoruz. Geçmişten günümüze hedefimiz, insanı ve çevreyi esas alan projelerle teknolojinin tüm olanaklarından faydalanarak kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktır.

Güzel bir geleceğe, iyiye ve başarıya olan inancımız bizleri ileriye taşıyan en önemli güç oldu ki; Özyurtlar (Neyzen) Yapı Market şirketimizden gelen bilgi, tecrübe ve gücümüz ışığında, 2005 yılında Özyurtlar inşaat şirketimizi kurduk ve bu adım Özyurtlar Şirketler Grubu'nun lokomotif gücü oldu. İstanbul'un değişim-dönüşüm sürecindeki hizmetlerine katkı sağlama misyonumuzu üstlenerek katma değer yaratan yatırımlara odaklandık. Bu misyon doğrultusunda verdiğimiz sözlerin arkasında durarak sektörde fark yaratarak 10.000’ den fazla konut inşa ettik. 

Hedeflerimize ulaştıkça, başardıkça yeni hedefler belirledik. Oluşturduğumuz konseptlerde aileleri konut sahibi yaparken, onları en yüksek kaliteyle de buluşturduk. Şüphesiz başarılı olmamızda yapı marketçilikten gelen geçmişimiz ve gücümüz önemli rol oynadı. Bugün Neyzen İnşaat San. Tic. A.Ş 2013 yılı başından itibaren toptan satışlarını 8.000m²' lik Genel Müdürlük & Lojistik merkezinden yönetmekte olup bölgenin en güçlü yapı malzemeleri tedarikçisi konumundadır.

İstikrarlı yükselişimizle sektörde kalite ve uygun fiyat politikası ile itibar ve güvenilirlik konusunda örnek teşkil etmeye devam ederken; yüksek çalışma tempomuz ile stratejilerimizi uygulamaya, gerek ekonomide gerekse sektörel anlamda süregelen belirsizlik ve risklere rağmen, önümüzdeki yıllarda da sektöre ve ülke ekonomisine değer katmaya, vaatlerimizi yerine getirmeye, sektörde fark yaratmaya ve takip edilmeye devam edeceğiz.

Bir hayalle çıktığımız yolda, her zaman gerçekçi adımlar attık. Siz değerli dostlarımızla uzun yıllar daha ileriye yürümek dileğiyle...

Misyonumuz

Güçlü alt yapımız sayesinde değişen alışveriş koşullarına hızla ayak uydurmak en büyük özelliğimiz. Prestijli projelerin ve Türkiye'nin önde gelen inşaat firmalarının resmi tedarikçisi olmanın sağladığı uygun fiyat avantajı, güçlü bayiliklerimiz, geniş ürün grubumuz, yüz binlerce barkodlu ürünümüz ve ücretsiz nakliye hizmetimizin yanı sıra perakende ve toptan satışta müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve memnuniyetini kazanmak en önemli misyonumuzdur.

Vizyonumuz ve Çalışma İlkelerimiz

Güven bizim en önemli ilkemizdir. Geçmişte olduğu gibi gelecekte de müşterilerine ve çalışanlarına güven veren ve daima kazandıran bir firma olmayı hedefliyoruz.

Bu amaca ulaşmak ve perakende sektöründe iyi bir yer edinmek için yapımızı ve organizasyonumuzu geliştirmeyi, güçlendirmeyi ve bunun için gerekli yatırımları yapmayı şirket olarak kendimize amaç edindik. 

Hesaplarımızda kurumsal; tecrübeli, emektar, işine bağlı yönetim ve çalışanlarımızla ticari vefa göstermeye devam edeceğiz.

Telefon: 444 7 027
Fax: 0212 699 9128
Email: info@neyzenyapi.com
Adres: Selahaddin Eyyubi Mah. 1342 Sok. No:44 Esenyurt / İstanbul

Neyzen İnşaat Projeler Haritası

Neyzen İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.