|   |   | 
 • Nidakule Levent
  Nidakule Levent

Nidakule Levent Projesi

 • Şişli / İstanbul
 • Teslim Tarihi: 2015
 • Fiyat Aralığı: 3.000.000$ - 15.000.000$
 • Metrekare Aralığı: 300 m2 - 1.500 m2
 • Daire Tipleri: Ofis
 • Kampanya:
 • Favorilerime Ekle

Nidakule Levent Fiyatları ve Genel Özellikleri

Nidakule Levent, İstanbul’un Avrupa yakasının en çok tercih edilen iş merkezi bölgelerinden olan Levent’te bulunan, A Plus ofis projesidir.

 

 

Uygulama işlerinde kullanılacak tüm malzemeler Türk Standartlarına, ilgili Bayındırlık Şartnamelerine ve ilgili alanlarda ulusal normlara uygun olacaktır.

 

 

  Dış cephelerde giydirme cephe sistemi uygulanacaktır. Dış cephe yüksek ısı ve ses yalıtım özelliklerine sahiptir.   Bağımsız bölümler arası bölücü duvarlarda gaz beton veya alçıpan duvar. Depo duvarlarında gaz beton veya alçıpan duvar. Ortak kullanım alanlarında gaz beton ve alçıpan duvar kullanılacaktır. Ofis ile kat holleri arasında cam bölme duvarlar kullanılacaktır.   Bağımsız bölümlerin zemini, yükseltilmiş döşeme yapmaya uygun kotta betonarme yüzey olarak bırakılacaktır. Yükseltilmiş döşeme mal sahibi veya kiracı tarafından yapılacaktır. Ortak kullanımdaki sosyal alanlarda mimari projeye uygun malzemeler (doğal taş, halı, seramik, ahşap vb.) kullanılacaktır. Kapalı otopark ve depo alanlarında yüzey sertleştirici ve tozuma önleyici uygulanacaktır.   Bağımsız bölümlerde duvarlar gaz beton üzeri sıva yapılmış veya alçıpan duvar olarak teslim edilecektir. Tüm asansör hollerinde PVB cam panel kaplama, altında sıva ile dekoratif boya veya brüt beton kullanılacaktır. Ortak kullanımdaki sosyal alanlarda mimari projeye uygun olarak ahşap, doğal taş, sıva üzeri boya, pvb cam kaplama vb. malzemeler kullanılacaktır. Tüm servis ve yangın kaçış koridorlarında brüt beton üzeri boya uygulanacaktır.   Bağımsız bölüm giriş kapıları mal sahibi veya kiracı tarafından yapılacaktır. Yangın yönetmeliğinin gerektirdiği alanlarda yangına dayanıklı, sertifikalı, panic push bar’lı çelik kapılar monte edilecektir. Kule girişlerinde 4 adet (2 arka giriş, 2 ön giriş) döner cam kapı bulunacaktır.   Depolarda tavanlar brüt beton olarak teslim edilecektir.Ortak kullanım alanlarında projesine bağlı olarak alçıpan asma tavan, alüminyum grill asma tavan, ahşap lamel asma tavan, metal asma tavan imal edilecektir. Tüm ortak kullanıma ait ıslak hacimlerde neme dayanıklı alçıpan asma tavan yapılacaktır. Otopark tavanları ve servis koridorları tavanları beton yüzey olarak teslim edilecektir.
  NİDAKULE LEVENT’TE YAŞAM   DEĞER ZİRVESİ   İş hayatında bazı projeler değerini ilk günden yaratır. Konum ve ulaşım kolaylığı, bir projenin değerini ilk günden yaratır. Konum ve ulaşım kolaylığı, bir projenin değerini ilk günden belirleyen, değişmez unsurlardır.   Nidakule Levent, Maslak, Zincirlikuyu, Mecidiyeköy ve Beşiktaş gibi İstanbul’un en değerli lokasyonlarından geçen Büyükdere Caddesi’nin çok yakınında inşa ediliyor Boğaziçi Köprüsü’ne 4 kilometre Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 4,5 kilometre mesafede yer alıyor.
  DOĞALLIK ZİRVESİ   Hayata, kaynaklara ve doğallığa saygı duyan bir proje bugünü de yarını da önemseyen zihinlerden çıkabilir.   LEED   HER ZAMANKİ GİBİ YİNE EN İYİSİ HEDEFLENDİ   LEED Core & Shell sisteminin altın seviyesinde sertifikasyonu hedeflenen Nidakule Levent’te, sürdürülebilir arazi, su verimliliği, enerji ve atmosfer, malzeme ve kaynaklar konularıyla iç mekan yaşam kalitesi detaylı olarak ele alınmış ve projelendirilmiştir.
  ESTETİK ZİRVESİ   Estetik zevki yüksek bir ofis projesi uzun zamandır talep ediliyordu. Sonunda Nidakule Levent’te hayata geçecek.   Çevredeki diğer projeleri gölgede bırakan Nidakule Levent, Tabanlıoğlu Mimarlık’ın detaylı ve titiz çalışmasıyla estetik zevki yüksek bir mimari tasarıma ulaştı.   YILDIZLAR ZİRVESİ   İş dünyasının parlayan yıldızları bundan sonra Nidakule Levent’te bir araya gelecek.   BAŞARI ZİRVESİ   Başarıya giden yol motivasyondan geçer. Motivasyonunuzu yükseltecek alanlar Nidakule Levent’te.   İş dünyasının yeni motivasyon uzmanları sadece bir asansör uzağınızda;
  Spor salonu Yemek alanı Yüksek kapasiteli otopark Ofis depoları Toplantı odaları   FİKİRLER ZİRVESİ   İş hayatında bugüne kadar milyonlarca toplantı yapıldı. Dünyayı değiştiren fikirler bu verimli toplantılarda çıktı. Verimliliğin anahtarı: 8 kişiden 20 kişiye kadar 5 farklı toplantı odası ve 100 kişilik konferans salonu.
  TEKNOLOJİ ZİRVESİ   Teknoloji bugüne kadar hayatınızı kolaylaştırdı. Ama bu sefer hayatınızı değiştirecek. Nidakule Levent’teki akıllı bina sistemi, ekonomi, performans ve verimliliği bir araya getirmek için planlandı.   Yüksek hızlı internet alt yapısı 6 yolcu, 1 servis ve 2 otopark asansörü Yüksek teknolojiye sahip güvenlik sistemleri
  PROFESYONELLİK ZİRVESİ   Yönetim sadece gerçek profesyoneller tarafından yapıldığında iyi sonuç verir.   Bina içindeki sosyal tesisler, kafeterya ve restoran alanlarının kiralanması ve denetlenmesi Güvenlik hizmetlerinin yönetilmesi ve denetlenmesi Cam cephenin, ortak alanların ve talep edilirse, ofis içi alanların temizlenmesi Atık yönetimi ve depo-arşiv yönetimi Bina otomasyon sisteminin takibi, arıza müdahale, periyodik kontrol ve bakım-onarım işleri, raporlama, enerji ve sözleşme yönetimi Bahçe ve iç mekân bitkilerinin bakımı Resepsiyon, posta ve evrak dağıtımıyla medikal hizmetlerin yönetimi Kiracı/yatırımcı ilişkileri yönetimi Kullanıcı memnuniyetlerinin analizleri Santral ve çağrı merkezi hizmetleri

Nidakule Levent Kat Planları

Nidakule Levent Vaziyet Planı

Nidakule Levent Resim Galerisi

Nidakule Levent Video Galerisi

Nidakule Levent Bölge Yatırım Analizi

Nidakule Levent Proje Özellikleri

 • Proje Teslim Tarihi 2015
 • Satış Devam Ediyor
 • Hemen Teslim
 • Blok Sayısı 1
 • Proje Alanı 53.000
 • Toplu Taşıma
 • Açık Otopark
 • Kapalı Otopark
 • 24 Saat Güvenlik
 • Mağaza/Ofis
Bu Bölgede İlginizi Çekebilecek Diğer Projeler

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer