|   |  Ninova inşaat Firması
Ninova inşaat

Ninova inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2011

  • Proje Sayısı : 1

Ninova inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ninova inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ninova inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ninova inşaat Hakkında

TARİHÇE
 
Türk inşaat sektörünün deneyimli,dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan NİNOVA İNŞAAT 1998 yılından 2011 yılına kadar ÖZKARATAŞ İNŞAAT adı ve BİZDE GÜVEN ESASTIR prensip anlayışıyla 14 yıl boyunca isminden ödün vermeden bu sektörde, birçok konut projesine imza atmıştır.

Kurumsallaşmak yönünde adımlarımızı kaliteli,güvenli ve farklılığımızı göz önüne sermek amacıyla 2011 yılından itibaren NİNOVA İNŞAAT olarak hizmetlerimizi siz değerli iştirakçilerimize sunmaktan onur duyacağız.

Kuruluş tarihimizden bu yana pek çok konut projesine imza atarak birçok aileyi daire sahibi yapmış,halen bu yolda güvenli ve kaliteli bir şekilde ilerlemekteyiz.

Tüm projelerimizde siz değerli iştirakçilerimize sadece konut değil, sosyal aktiviteli,güvenilir ve son derece kaliteli yaşamı hizmetinize sunuyoruz.

Ninova inşaat köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma,farklılaşma ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini devam ettirmektedir.

Tel: 0212 444 6152
Fax: 0212 418 4500
Email: info@ninovainsaat.com
Adres: Hürriyet Mah. Mustafa Yeşil Caddesi (Eski Poligon Cad)  272 Sok. No:1 K:1 500 Evler İstanbul / Gaziosmanpaşa

Ninova inşaat Projeler Haritası

Ninova inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.