|   |  Nissa inşaat Firması
Nissa inşaat

Nissa inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2005

  • Proje Sayısı : 1

Nissa inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Nissa inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Nissa inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Nissa inşaat Hakkında

Yüksek kalite ve gerçek yaşam konfor anlayışı ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sunan başarılı projeleri ile, ülkemizde öncü ve uluslararası alanda tanınmış bir markası olarak hizmetlerini sürdürecek olan "Nissa İnşaat ve Gayrimenkul Geliştirme", bir Avusturya, Türk ortaklık oluşumunun Türkiye'deki yatırım faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere 2005 yılında kurulmuştur.
 
Uluslararası alanda birçok markanın ülke temsilciliğinin yanı sıra, endüstriyel yatırımlar, otoyol ve köprü projeleri olmak üzere, Orta Asya ve Doğu Avrupa coğrafyasında birçok projeyi hayata geçirmiştir.
 
Nissa İnşaat ve Gayrimenkul Geliştirme ortaklık yapısı itibari ile Avusturyalı Eurotech Group, şirketin % 40'lık yabancı sermayesini oluşturmakta olup %60'lık kısmı Türk sermayeli bir şirkettir.
 
Yönetim yapılanmasında uluslararası alanda derin tecrübelere sahip Avusturyalı ve Türk yönetim kurulu üyeleri yer almakta olup, bünyesinde kendi alanlarında isim yapmış ve konusunda uzmanlaşmış teknik ve idari kadro bulunmaktadır.

Tel: 0212 219 7111
Fax: 0212 219 3373
Email: info@nissa.com.tr
Adres: Teşvikiye Akkavak Sokak. Halil Bey Apt.  No:19/29 34365 Nişantaşı İstanbul / Şişli

Nissa inşaat Projeler Haritası

Nissa inşaat Projeleri

Nissa inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.