|   |   | 

Nokia By Microsoft Markası Geliyor!

Evleaks, yeni verdiği bir söylenti bilgide, Microsoft'un tablet ve telefonlarda "Nokia by Microsoft" ibaresine yer vereceğini söylüyor.

Nokia By Microsoft Markası Geliyor!

Microsoft, Finli telefon üreticisi Nokia'yı satın almıştı. Microsoft'un yeni CEO'su Satya Nadella, artık odak noktalarında mobil teknolojiler ve bulut sisteminin olduğunu söylerken Nokia'nın firma için ne kadar önemli olduğunu da tekrar belirtiyordu.

Ve sonrasında gelen haberler, Microsoft'un Nokia ve Lumia markalarını sonlandırabileceği, kendi belirleyeceği markalar ile yola devam edeceği yönündeydi. Yeni söylentiler ise, gözleri tekrar Microsoft'a çevireceğe benziyor.

Sızıntılarıyla bilinen Evleaks, yeni verdiği bir söylenti bilgide, Microsoft'un tablet ve telefonlarda "Nokia by Microsoft" ibaresine yer vereceğini söylüyor. Bununla beraber Lumia markası yoluna devam edecekken, Surface isminin de tamamen kaldırılması gündemde.

Bakalım Microsoft'tan bu söylentilere nasıl bir cevap gelecek...

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer