|   |  Nova Group Firması
Nova Group

Nova Group

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 0

Nova Group, konut, ofis ve residence projeleri, Nova Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Nova Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Nova Group Hakkında

Nova Group

 

Amerika ve Türkiye arasında kurulmuş güçlü bir köprü görevi görmektedir.

 

Bunun başlıca sebeplerinden birisi, emlak sektöründen yatırım danışmanlığına kadar bir çok konuda uzmanlaşmış köklü bir kadroya sahip olması ve başarılı pazarlama ve organizasyon teknikleri geliştirmiş olmasıdır.

 

Amerikanın, Florida Eyaletinde kurulmuş olan ancak tüm Amerika genelinde hizmet veren tecrübeli ve dinamik bir şirkettir.Bununla birlikte, Kurucu Genel Müdür Müjdat Güler ve sonradan şirkete katılan diğer ortaklar hukuk, finans, maliye, sanayi, inşaat ve emlak konularında tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

 

Nova Grup, Amerika ve Türkiye’de, yatırım ve ticaret konularında, bireysel ve kurumsal bazda kapsamlı  hizmetler vermektedir.

 

Şirketimiz, Amerika’da yatırım yapmak isteyenlerin yanı sıra, yatırımını yapmış ancak büyüyüp gelişmek isteyen kurumlara da danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra, emlak ve yatırım yönetiminden , Amerika’da is kurmayı düşünen girişimciler veya ticari faaliyetlerini Amerika’ya taşımayı düşünen iş adamları için vermiş olduğu hizmetlerden bazıları şöyledir.

 

Danışmanlık, emlak, dış ticaret, finans, yatırım, yatırım kredisi temini, ,mortgage çözümleri, iş konusunun seçimi, finansman temini,iş planının hazırlanması, şirket türünün seçimi, emlak müşavirliği, proje yatırımları, dış ticaret danışmanlığı ve pazar yaratma.

Tel: 0212 912 1234

Fax: 0212 306 3101

Email: tr@novagroupholding.com

Adres: Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers No:12 Kule:1 Kat:18 34387 İstanbul / Şişli

Nova Group Projeler Haritası

Nova Group Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.