|   |  Novenka İnşaat Firması
Novenka İnşaat

Novenka İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 1

Novenka İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Novenka İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Novenka İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Novenka İnşaat Hakkında

Hakkımızda

1994 yılın da inşaat ve yapı malzemeleri satışı yapan ve sektöründeki öncü firmalarda çeşitli görevlerde çalışma hayatına başladım. Tecrübe ve bilgi birikimime güvenerek yıllarca hayallerini kurduğum ve peşinden  koştuğum, “Borsan Bordür” firmasını 2007 yılında kurdum. Seramik arası bordür toptan satış faaliyetimiz devam ederken sürekli ilgimi çeken ve merak uyandıran inşaat sektörüne 2010 yılında adım attım. “Borsan Bordür ve İnşaat Taahhüt” olarak “Büşra Evleri 1 – 2 – 3 ve 4 ” projeleriyle çeşitli büyüklüklerde yaşam alanları üreterek insanların yeni almış oldukları evlerine tek kuruş masraf etmeden ikamet etmelerini sağladım.

Amacım; faaliyet alanımda “fark yaratarak” sıradan yapıların dışında, insanların huzurlu yaşayabilecekleri ideal yaşam alanları inşa etmek. Bunu yapabilmenin yolu; klasik müteahhit mantığını insanların kafasından silerek birinci sınıf işçilik ve birinci sınıf malzeme harmonisiyle doğru yerde sağlam projeler üretmektir. Bunu yaparken zamanın tasarım vizyonu ve şartlarına uygun olarak üretilmiş “iyi bir ev” sahibi olmaları sağladığımızı projelerimizden ev sahibi olan mutlu ailelerin hayatlarında görüyorum.

Yapılarımızda sağladığımız bu kurumsallığımızın işleyişimize ve görüntümüze de yansıması gerektiğini düşündüm. Bu düşünsel süreç sonrasında sayfasını ziyaret ettiğiniz Novenka İnşaat’ı hayata geçirme kararı aldım.

Novenka İnşaat, “Novencity” ön adını taşıyan projeleriyle sektörümüzde “fark yaratarak” daha güvenli ve elit projeler eşliğinde; proje sakinlerimizin sorunsuz, mutlu, yaşadıkları her anın tadını çıkarabilecekleri, çevrelerindeki herkesin dikkatini çekecek ve özenilesi bir hayat sürmelerini sağlamak için yenilikçi, öznel, çözümcü ve sorumlu yaklaşımımızla çok projeler hayata geçireceğiz.

Novenka İnşaat olarak  “Novencity” projelerinde yerini alacak seçkin müşterilerimiz arasında sizleri de görmekten onur duyacağız.

Serkan KILINÇ
Novenka İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı

Üyesi olduğumuz dernek, oda ve kuruluşlar 
KOCAELİ TİCARET ODASI

Vizyon – Misyon

VİZYON

Yenilikçi, çözümcü, teknolojik, öznel, farklı ve sorumlu yaklaşımımızla; bölgemizde öncü alışıla gelmişin dışında ve sağlam yapılar inşa eden sıra dışı inşaat firması olmak.

MİSYON

Sağlam, teknolojik, birinci sınıf işçilik ile inşa edilmiş ve insan odaklı yapılarda ikamet etmenin herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Novenka İnşaat olarak; bu vizyon ışığında çok çalışıyoruz.

Telefon: 0262 323 4774
Gsm: 0532 436 4731
Email: bilgi@novenka.com.tr
Adres: Körfez Mh. Berk Sk. No: 10 Barış İş Merkezi K: 3 D: 34 İzmit / KOCAELİ

Novenka İnşaat Projeler Haritası

Novenka İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.