|   |  Nover Yapı Firması
Nover Yapı

Nover Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2004

  • Proje Sayısı : 5

Nover Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Nover Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Nover Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Nover Yapı Hakkında

Hakkımızda

Nover Yapı Grubu, 2004 yılında Yapı, Emlak ve Danışmanlık şirketi olarak kuruldu. 2007 ve sonraki tarihlerde ana yüklenici firma olarak hem ortaklı firma hem de proje destekli satış sonu hasılat paylaşımlı firma olarak sektörde devam etmektedir.

Özellikle yurt içinde Beylikdüzü, Esenyurt, Mimaroba ve Diyarbakır, yurt dışında ise Moldova-Kişinev çevrelerine hakim olan şirketimiz, bu çevrelerde olduça çeşitli projelere imza atmıştır.
 

Nover Yapı; bünyesinde bulundurduğu birçok firma ile her geçen gün gelişmeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

İnşaat sektörünün; Güven ve kalite simgesi olmaya aday bir inşaat firması olarak yeniliklere açık, ileriyi görebilen, sürekli büyümeyi hedef alan, katma değer yaratıp yeni yaşam alanları üretmek.

Misyonumuz

İhtiyaçlarınız doğrultusunda; Toplam kalite yönetimini esas alarak mimari açıdan estetik, statik açıdan sağlam ve güvenli projeler üretmek, üretim kalitesini sürekli geliştirerek, kalite inşaa edip yaşam standartlarını yükseltmek.

Müşteri memnuniyeti şirketin öncelikleri arasında ilk sıradadır. Grubun işleyişi, hedefleri, temel stratejileri ve rekabet modelleri onun üzerine kurulmuştur.

Hem sektörel hem de kurumsal tüm yenilikleri yakından takip ederek başarımızın temellerini oluşturmak.

Yaptığınız iş ile kalıcı değerler üretip sürekli gelişim; rekabet gücünün temelinde sürekli gelişim yatar. Günümüz koşullarını yakalayabilmek için gerek yöneticilerimiz gerek çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini arttırmak hedeflerimiz arasındadır.

Stratejilerimiz

Ülkemiz ekonomisine katma değer yaratmak, istihdam arttırmak

Müşteri memnuniyetini arttırmak

Kaynakları etkin şekilde kullanmak

Değişen ürün ve gelişen üretim teknolojilerini uygulamak

Telefon: 444 95 74
Gsm: 0532 640 1756
Fax: 0212 853 2290
Email: info@noveryapi.com.tr
Adres: Güzelyurt Mah. Orhan Gazi Cd. No:2/F Esenyurt/İST.

Nover Yapı Projeler Haritası

Nover Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.