|   |  Novi Yapı Firması
Novi Yapı

Novi Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

Novi Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Novi Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Novi Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Novi Yapı Hakkında

Novi Yapı olarak daha Çağdaş, daha yaşanılır bir Kent olgusu isteğiyle; kaliteli, lüks, modern, depreme dayanıklı, çevreci ve akıllı yapıları mimari unsur ve kaygıları ön planda tutarak, önce tasarım sonra üretim felsefesiyle inşa etmeyi ilke edinenerek ve gelecek nesillere sağlıklı bir yaşam tarzı sunmayı hedef ediniyoruz.

Kurulduğu ilk günden bugüne kadar konut, özellikli yapılar, kamu projeleri, kent parkları, sağlık ve eğitim projeleri, altyapı projeleri ve çeşitli yurt dışı projeleri inşa ederek emin adımlarla büyüyen Novi Yapı, bir çok projeye imza attı.

Novi Yapı olarak sektörde kendi alanlarında uzmanlaşmış tüm projelerde uluslararası norm ve standartların en ileri düzeyde uygulanması sağlanarak, toplam kalite anlayışının aktif ve baki kılınması, yeni projeler için örnek çalışma modellerinin oluşturulmasını sağlamaktayız.

Yüzde yüz güven ve açıklık ilkesi ile çalışanların yaratıcılığının teşvik edilip, bilgi ve tecrübesi ile birlikte başarıyı yakalayacağı zeminin yaratılmasını hedefleyen Novi Yapı, doğru insanlarla doğru işe yatırım yaparak, girişimciliği ve rekabeti desteklemekte ve değerlerinden ödün vermeksizin çalışmaktadır.

Tüm iş süreçlerinde iş etiği doğrultusunda hareket ederek güvenilir olmayı benimsemiştir.

Tarihi döneme kadar uzanan Osmanlı-Selçuklu mimarisi Novi Yapı‘nın projelerine ilham kaynağı olmuştur. Projelendirdiği konutlarda bölgenin tarihi motiflerinden esinlenmiştir. Geçmişten günümüze Osmanlı-Selçuklu mimarisini yaşatıp, devam ettirmeyi hedefleyen Haber Yapı, projelerinde bu tarihi bilincini harmanlayarak iki dönem arasında bir köprü oluşturmaya gayret göstermiştir.

Novi Yapı Projeler Haritası

Novi Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.