|   | 
Noyanlar Grup

Noyanlar Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1986

  • Proje Sayısı : 0

Noyanlar Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Noyanlar Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Noyanlar Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Noyanlar Grup Hakkında

Noyanlar Şirketler Grubunun geçmişi ve kökleri  1970'li yıllara dayanmaktadır. Yetenekli  Yüksek Mimar Gökhan Noyan’ın  70’li , 80’li yıllarda pek çok projeye imza atmasıyla başlayan serüven,  1986 yılında kardeşi Mustafa Noyan’ın   İnşaat mühendisliğinden mezun olması ile farklı bir boyut kazanmıştır. Birlikte adadaki birkaç mimarlık-mühendislik ofisinden  biri olma yolunda ilk  adımı atarak, Arken Mimarlık ve Mühendislik Ltd.’i kurmuşlardır. 

Arken  Ltd.’in kurulması ile birlikte projelerine hız veren şirket, Mağusa ve diğer bölgelerde  apartman projelerine imza atmışlardır. 

1999 yılında ise,  girişimci  genç  Mimar Ahmet Noyan’ın ekibe katılmasıyla şirketin yükselişi ivme kazanmıştır. İlk site projesine bu yıllarda imza atılmıştır.  Çok kısa sürede Mağusa’dan İskele bölgesine kadar  başarılı  yatırımlar yapılmış ve  doğru adımlar atılmıştır. 

1973 yılından bugüne kadar , 100’ün üzerinde apartman projesinin, 1200’ün üzerinde mimari ve mühendislik projesinin, 17 büyük site projesinin  altına Noyanlar Group  imzası atılmıştır.  2,500’ü aşan aileyi ev sahibi yapan şirket 8,000 civarı kişiye yaşam alanı sağlamıştır. 

Noyanlar Grup yönetim kurulu her zaman bugünü değil, geleceği düşünerek hareket etmiştir. Her adımda yeni pazar potansiyellerinin önünü açabilmek için çalışmalar yapılmıştır. Şirketin en büyük hedefi , hizmet verdiği kollarda   kalite ve konfor   seviyesini yükseltmek olmuştur. Böylelikle sadece Kuzey Kıbrıs’tan değil, farklı kültürlere sahip Dünyanın her yerinden  geniş   müşteri portföyüne   ulaşılmıştır. Kuzey Kıbrıs’ın doğal güzelliği, güvenli ve huzurlu atmosferi , eşi benzeri olmayan kültürü de  şirketin dünyaya açılmasında büyük katkı sağlamıştır. 

Tel: 0392 371 4000
Fax: 0392 371 4005
Email: info@noyanlar.com
Adres: Dr. Fazıl Küçük Caddesi, Long Beach İskele, K.Kıbrıs Adana / Aladağ

Noyanlar Grup Projeler Haritası

Noyanlar Grup Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer