|   |   | 

Nşehir Projesinin İkinci Etabında Teslimler Başladı

Özyurtlar İnşaat tarafından Esenyurt’ta inşa edilen Nşehir projesinin ikinci etabı yatırımcısıyla buluşuyor.

Nşehir Projesinin İkinci Etabında Teslimler Başladı

Teslimlerin başladığı Nşehir projesinin ikinci etabında bu günlerde tatlı bir heyecan yaşanıyor. Özyurtlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, “Nşehir projesinin ikinci etabının bitirilerek hak sahiplerine teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Gayrimenkul sektörünün gözde şirketlerinden biri olan Özyurtlar İnşaat, Esenyurt’ta inşa ettiği Nşehir projesine gösterilen yoğun ilginin ardından hemen projenin ikinci etabı için kolları sıvamıştı. Özyurtlar İnşaat 2014 yılında yükselmeye başlayan Nşehir projesinin ikinci etabını da bitirerek bugünlerde hak sahiplerine teslim etmeye başladı. İkinci etapta; 510 konut ve 115 ticari ünite yer alıyor. Konutlar 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Özellikle büyük ilgi gören 2+1 daireler 82 metrekare ve 112 metrekare olmak üzere iki farklı tipte inşa edildi.

Son yıllarda Özyurtlar markası ve projeleriyle ön plana çıkan Esenyurt büyük bir değişim gösteriyor. Markalı konut projelerinin üstü haline gelen ilçede birbiri ardına yatırımlar yapılıyor. Gelişen altyapısı, merkezi konumu, hava alanına ve toplu ulaşıma yakınlığı Esenyurt’un önemini daha da artırıyor. Bu nedenle Esenyurt’ta hayata geçen konutlar büyük ilgi görürken alıcısına da her dönem kazandırıyor.

“Yatırımcının yüzü gülüyor”

Temmuz ayı itibariyle teslime başlanan Nşehir projesinin ikinci etabının da tamamlanarak sahiplerine teslim etmenin haklı mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, yaptıkları tüm projeleriyle yatırımcılarının yüzünü güldürdüklerini belirtti. Özyurt, Nşehir projesinde de yatırımcılarının yüzde 100 kâr elde ederek konutlarının değer kazanan bir yapıya sahip olduğunu sözlerine ekledi. Esenyurt'ta inşa ettikleri konutların çok kısa sürede değer kazanarak, yatırımcısı açısından büyük avantaj sağladığına dikkat çeken Özyurt, “Özyurtlar İnşaat'ın yaptığı tüm projeler yatırımcısına kazandırıyor” dedi.

Nşehir projesinin büyük talep görmesiyle ikinci etabın çalışmalarına başladıklarını söyleyen Özyurt, özellikle bu projede 2+1 dairelerin büyük ilgi gördüğünü bildirdi. İkinci etabı da yatırımcısına teslim etmeye başladıklarını açıklayan Özyurt, anahtar teslimlerin çok kısa sürede tamamlanacağını ifade etti.

2+1 dairelere yoğun ilgi

İstanbul’un en hızlı prim yapan lokasyonu Esenyurt’ta inşa edilen proje hem yatırım hem de oturum amaçlı konut arayanlara büyük fırsat sunuyor. Özyurt, “Uygun fiyatı, kalitesi ve merkezi lokasyonu sayesinde ikinci etabın satışları çok kısa sürede tamamlandı” diye konuştu.

Projenin ticari alanları hakkında da bilgi veren Tamer Özyurt, sözlerine şöyle devam etti: “Nşehir’de büyüklüğü 58 metrekare ile bin 32 metrekare arasında değişen 115 adet ticari alan var. Kendi işinin sahibi olmak ya da ileriye dönük yatırım yapmak isteyenler için dükkanlarımızı satın alanlar, tahmin ettikleri gibi yanılmayıp, büyük kâr ettiler.”

Atatürk Havalimanı'na 18 dakika uzaklıkta

Nşehir’de yüzme havuzunun yanı sıra çocuk oyun alanları, basketbol sahası, futbol sahası, özel yürüyüş parkuru, oturma alanları ve içinde spor kulübünün yer aldığı sosyal tesis bulunuyor. Merkezi konumuyla da dikkat çeken Nşehir, Atatürk Havalimanı’na 18 dakika, Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezi olan Marmara Park’a altı dakika ve Esenyurt Devlet Hastanesi’ne ise iki dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Emlak Haberleri

Nşehir Esenyurt Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Mod İstanbul Fiyat
  Mod İstanbul Fiyat

  Ortadoğu Grup tarafından İstanbul Kağıthane'de yükselen Mod İstanbul projesinde daire fiyatları!

 • Ev Satışında Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Ev Satışında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Evinizi satarken en kısa sürede sonuca ulaşmak ve gayrımenkulünüzü gerçek değerinde satmak için doğru strateji yürütmek büyük önem taşır. Profesyonel destek almayı tercih edebileceğiniz bu süreçte, emlak danışmanından yardım alsanız da almasanız da önem vermeniz gereken bazı konuları sizin için derledik.

 • Kış Başlarken Evinizde Yapmanız Gerekenler
  Kış Başlarken Evinizde Yapmanız Gerekenler

  Kış ayları ve soğuk havaların başlamasıyla beraber evinizi hem korumak hem de daha güvenli, sıcak bir ortam haline getirmek için bazı küçük önlemler almalısınız. Oldukça ucuza mal olan bu önlemler ile kışın size ve cüzdanınıza getireceği maliyetlerden korunabilirsiniz.

 • Ev Satın Alırken İhtiyaçlarınızı İyi Belirleyin
  Ev Satın Alırken İhtiyaçlarınızı İyi Belirleyin

  Ev satın alırken gerçekten ihtiyacınız özelliklere sahip olan konutu bulmak ve bütçenizi çok zorlamadan hedefinize ulaşmak için uygulayabileceğiniz bazı yöntemler var. Bu küçük ipuçları sayesinde, herkese cazip gelecek özellikler yerine gerçekten ihtiyacınızı karşılayacak rasyonel seçeneklere yönelebilirsiniz.

 • Mekansal Plan Aşamaları Nelerdir?
  Mekansal Plan Aşamaları Nelerdir?

  Mekansal plan, İmar Kanunu çerçevesince hazırlanan, kapsadıkları alan ve amaçları açısından üst kademeden alt kademeye doğru sırasıyla; mekânsal strateji planı, çevre düzeni planı ve imar planını kapsayan plandır.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer