|   |   | 

Nşehir Projesinin İkinci Etabında Teslimler Başladı

Özyurtlar İnşaat tarafından Esenyurt’ta inşa edilen Nşehir projesinin ikinci etabı yatırımcısıyla buluşuyor.

Nşehir Projesinin İkinci Etabında Teslimler Başladı

Teslimlerin başladığı Nşehir projesinin ikinci etabında bu günlerde tatlı bir heyecan yaşanıyor. Özyurtlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, “Nşehir projesinin ikinci etabının bitirilerek hak sahiplerine teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Gayrimenkul sektörünün gözde şirketlerinden biri olan Özyurtlar İnşaat, Esenyurt’ta inşa ettiği Nşehir projesine gösterilen yoğun ilginin ardından hemen projenin ikinci etabı için kolları sıvamıştı. Özyurtlar İnşaat 2014 yılında yükselmeye başlayan Nşehir projesinin ikinci etabını da bitirerek bugünlerde hak sahiplerine teslim etmeye başladı. İkinci etapta; 510 konut ve 115 ticari ünite yer alıyor. Konutlar 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Özellikle büyük ilgi gören 2+1 daireler 82 metrekare ve 112 metrekare olmak üzere iki farklı tipte inşa edildi.

Son yıllarda Özyurtlar markası ve projeleriyle ön plana çıkan Esenyurt büyük bir değişim gösteriyor. Markalı konut projelerinin üstü haline gelen ilçede birbiri ardına yatırımlar yapılıyor. Gelişen altyapısı, merkezi konumu, hava alanına ve toplu ulaşıma yakınlığı Esenyurt’un önemini daha da artırıyor. Bu nedenle Esenyurt’ta hayata geçen konutlar büyük ilgi görürken alıcısına da her dönem kazandırıyor.

“Yatırımcının yüzü gülüyor”

Temmuz ayı itibariyle teslime başlanan Nşehir projesinin ikinci etabının da tamamlanarak sahiplerine teslim etmenin haklı mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, yaptıkları tüm projeleriyle yatırımcılarının yüzünü güldürdüklerini belirtti. Özyurt, Nşehir projesinde de yatırımcılarının yüzde 100 kâr elde ederek konutlarının değer kazanan bir yapıya sahip olduğunu sözlerine ekledi. Esenyurt'ta inşa ettikleri konutların çok kısa sürede değer kazanarak, yatırımcısı açısından büyük avantaj sağladığına dikkat çeken Özyurt, “Özyurtlar İnşaat'ın yaptığı tüm projeler yatırımcısına kazandırıyor” dedi.

Nşehir projesinin büyük talep görmesiyle ikinci etabın çalışmalarına başladıklarını söyleyen Özyurt, özellikle bu projede 2+1 dairelerin büyük ilgi gördüğünü bildirdi. İkinci etabı da yatırımcısına teslim etmeye başladıklarını açıklayan Özyurt, anahtar teslimlerin çok kısa sürede tamamlanacağını ifade etti.

2+1 dairelere yoğun ilgi

İstanbul’un en hızlı prim yapan lokasyonu Esenyurt’ta inşa edilen proje hem yatırım hem de oturum amaçlı konut arayanlara büyük fırsat sunuyor. Özyurt, “Uygun fiyatı, kalitesi ve merkezi lokasyonu sayesinde ikinci etabın satışları çok kısa sürede tamamlandı” diye konuştu.

Projenin ticari alanları hakkında da bilgi veren Tamer Özyurt, sözlerine şöyle devam etti: “Nşehir’de büyüklüğü 58 metrekare ile bin 32 metrekare arasında değişen 115 adet ticari alan var. Kendi işinin sahibi olmak ya da ileriye dönük yatırım yapmak isteyenler için dükkanlarımızı satın alanlar, tahmin ettikleri gibi yanılmayıp, büyük kâr ettiler.”

Atatürk Havalimanı'na 18 dakika uzaklıkta

Nşehir’de yüzme havuzunun yanı sıra çocuk oyun alanları, basketbol sahası, futbol sahası, özel yürüyüş parkuru, oturma alanları ve içinde spor kulübünün yer aldığı sosyal tesis bulunuyor. Merkezi konumuyla da dikkat çeken Nşehir, Atatürk Havalimanı’na 18 dakika, Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezi olan Marmara Park’a altı dakika ve Esenyurt Devlet Hastanesi’ne ise iki dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Emlak Haberleri

Nşehir Esenyurt Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Rize'de Konut Satışlarında Ciddi Artış Oldu
  Rize'de Konut Satışlarında Ciddi Artış Oldu

  2017 yılı Mayıs ayında Doğu Karadeniz’de satılan konut sayısı geçen yılın aynı ayına göre yüzde yüzde 2,2 artış ile 2 bin 588 oldu. Rize ise konut satışlarında geçtiğimiz yıla göre yüzde 57,8 artış ile dikkat çekti.

 • 3S Firuze Konakları İçin Acele Eden Kazançlı Çıkıyor!
  3S Firuze Konakları İçin Acele Eden Kazançlı Çıkıyor!

  İstanbul Avcılar’da E-5 aksındaki en büyük proje olan 3S Firuze Konakları yatay mimarisi ve ferah tasarımıyla dikkat çekiyor. Yüksek kiralama potansiyeline sahip bulunan proje tamamlandığında %40 değer artışı öngörülüyor.

 • Giydirme Cephe Nedir?
  Giydirme Cephe Nedir?

  Taşıyıcı olmayan ve genellikle çok katlı yapılarda kullanılan giydirme cephenin özellikleri nelerdir?

 • Kira Ödemeyen Kiracı Nasıl Çıkarılır?
  Kira Ödemeyen Kiracı Nasıl Çıkarılır?

  Kirasını ödemeyen kiracıya karşı ev sahibi hangi haklara sahip oluyor, kirasını ödemeyen kiracı için ne yapılabiliyor, kirasını ödemeyen kiracıyı çıkarabiliyor mu?

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer