|   | 
Ntepe Yapı

Ntepe Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2009

  • Proje Sayısı : 14

Ntepe Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Ntepe Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ntepe Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ntepe Yapı Hakkında

Kurumsal

2009 yılında bir aile şirketi olarak kurulan NTEPE YAPI, geliştirtiği projelerle sektöründe ve bölgesinde güvenle anılan inşaat firmalarından biri olmayı hedeflemektedir. Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında tüm beklenti ve ihtiyaçları karşılayabilecek niteliklere sahip olan NTEPE YAPI çağdaş, yenilikçi, güvenilir ve kaliteden ödün vermeyen bir anlayışa sahiptir. Gücünü bu anlayıştan alan NTEPE YAPI modern, nitelikli, kalıcı eserleriyle birlikte yükselecektir.
 
Çevre Politikamız
 
Hayata geçirdiğimiz projelerle çarpık yapılaşmanın önüne geçerek kentsel yaşama katkı sağlamak. 
 
Kalite Politikamız
 
Projelendirme sürecinden anahtar teslimine kadar her aşamada yüksek kalite standartlarından ödün vermeksizin çalışmak.
 
Misyon
 
Modern yaşamın gereksinimlerine uyumlu olduğu kadar, insana ve doğaya uyumlu projelere imza atarak sadece konut projeleri değil gerçek yaşam merkezleri yaratmak.
 
Örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunmak ve yarattığı müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olmaktır. 
 
Vizyon
 
Modern mimari, özgün çözümler ve değişmeyecek kalite anlayışıyla güvenilir konutlar üreterek herkes için kaliteli yaşam alanları üretmek.
 
İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir firma olmak.

Tel: 0224 483 5100
Fax: 0224 483 4334
Email: info@ntepeyapi.com
Adres: Dumlupınar Mah. Atatürk Bulvarı No:27 NTEPE İş Merkezi K:1 D:2 Görükle Bursa / Nilüfer

Ntepe Yapı Projeler Haritası

Ntepe Yapı Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer