|   |  NTP Yapı Firması
NTP Yapı

NTP Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1991

  • Proje Sayısı : 1

NTP Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, NTP Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve NTP Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

NTP Yapı Hakkında

NTP 1991 yılından bu yana, Ankara’ nın çeşitli bölgelerinde yüzlerce konut, çok sayıda işyeri inşaatını hayata geçirdi. Firma, son yıllarda Esenboğa bölgesinde modern hayatın tüm ihtiyaçlarını karşılayan lüks konut projeleri ile dikkat çekiyor.
NTP son dönemde Ankara Esenboğa da hayata geçireceği  Airlife City konutlarını ön taleplerini toplamaktadır. .

Ankara nın çeşitli bölgelerinde yüzlerce daire, çok sayıda işyeri projesi, inşaatını hayata geçiren ntp nin temelleri 1991 yılında atıldı.
Kuruluşundan bugüne, onbinlerce insanın yaşamına değer katan ntp İnşaat, sektöründeki ilkleri sayesinde ‘yaşam alanı’ anlayışına kattığı yeni boyut ve müşterileri ile kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyüdü.
NTP bugün ile geleceğin çağdaş ve modern yaşam alanlarını oluştururken, yatırımcılar için, ‘sürekli büyüyen’ değer yaratmayı, her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları sunmayı, adı ile anılan ‘güven’ kavramı ile büyümeyi misyon edinmiş bir firma.
ntp  , yurtiçinde ve yurtdışında, doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle ve güçlü adımlarla büyüyor. Bu büyüme sürecinde bugün olduğu gibi gelecekte de sektörde gerçekleştirdiği öncü projeler ve yeniliklerle, her zaman güvenilir ve ‘garantili’ yatırım kanalı olmayı hedef biliyor.
21 yıllık bilgi birikimi ve deneyimini estetik, teknoloji, lüks ve konfor ile birleştirerek bugüne kadar sayısız projeye imza atan ntp  yalnızca gayrimenkul satışında değil, satıştan sonra da her zaman yatırımcıların yanında oluyor.

Tel: 0312 474 1010
Fax: 
Email: info@ntp.com.tr
Adres: Çetin Emeç Bulvarı 57/5 Ankara / Çankaya

NTP Yapı Projeler Haritası

NTP Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.