|   |  Nuans Grup Firması
Nuans Grup

Nuans Grup

  • Kuruluş Tarihi : 2015

  • Proje Sayısı : 2

Nuans Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Nuans Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Nuans Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Nuans Grup Hakkında

Tarihçe...

Sektöre ilk adımlarını 2002 yılında atan ERZ Mimarlık sektördeki hızlı adımları ve güçlü yönleriyle dikkatleri üzerine topladı. Bu büyüklük Ercan Gold Mücevherat firması ile iş ortaklığı kazanarak inşaat sektöründe bir farkındalık başladı. Günden güne hızlanan firma son devre ortaklığınıda Altın İnşaat ile birleşerek yollarına devam etti.

Firmaların güçlü ortaklağı ve yüzlerce mimari projelerden olumlu geri dönüş alınması ve telim edilen yüzlerce daire sonrası 2015 Yılında NÜANS ismiyle gündeme geldi. İZMİR'de oldukça kaliteli ses ve yankı uyandıran firma tek bir çatı altında toplanarak gücüne güç katmaya devam ediyor...

Kurumsal...

Nuans Grup 2015 Yılında yeni bir mimari anlayış ve yaşam kalitemizden ödün vermeden hayatımıza yeni renkler katmak için kurulmuştur.

Nuans Grup büyük bir özveriyle kısa zamanda birçek projeyi hayata geçirmiş, uzun vadeli iş ortakları edinmiştir. Yaklaşımımız kendini yenileyen bir dünya görüşürü, yeni teknoloji ve malzeme kullanımı ile tasarımcı kimliğimizi en seçkin çizgide bağdaştırarak yaşatmak yönündedir.

Talepler doğrultusunda Tasarım, Bütçe, Sürdürülebilir Çevre, Kamusal ve Ticari faydayıda birlikte değerlendirerek optimum çözüme ulaşmak Nuans Grubun felsefesini oluşturmaktadır.

 

VİZYON & MİSYON

Vizyonumuz...

Uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.

Misyonumuz...

Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

Stratejimiz...

Nüans'ın ana stratejisi, temel faaliyet alanı olan inşaat sektöründeki özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir. Gelişme ve büyüme stratejisi ise, taahhüt alanında kazanılan yıllara dayalı deneyim ve birikimin, ulusal ve uluslararası gelişim fırsatı görülen diğer iş alanlarına yatırımcı kimliğiyle yansıtılması temelinde yapılandırılmıştır.

 

ORTAKLIK YAPISI

ERZ Mimarlık - 2002

YÜKSEK MİMAR LEVENT ALTUNKAYNAK

ERZ Mühendislik - 2007

MAKİNA MÜHENDİSİ MESUT ALTUNKAYNAK

ALTIN İNŞAAT - 2001

EKONOMİST CEMAL YILDIZ

Telefon: 0232 462 0463
Faks: 0232 462 0463
Email: info@nuanss.com
Adres: Atıf Bey Mah. 12 Sok. No:2 Gaziemir

Nuans Grup Projeler Haritası

Nuans Grup Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.