|   |  Numanoğlu İnşaat Firması
Numanoğlu İnşaat

Numanoğlu İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1930

  • Proje Sayısı : 3

Numanoğlu İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Numanoğlu İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Numanoğlu İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Numanoğlu İnşaat Hakkında

Tarihçe
 
3 Nesildir süre gelen emeğin, inancın, kalitenin hikayesidir bu... Numanoğlu, 1930'larda, Cumhuriyet'in ilk yıllarında Numan Ağa'nın inşaat alanında edindiği tecrübeler ışığında sektöre adımını attı. 1960'larda ise Ali Fuat Numanoğlu'nun müteahhitlik - mühendislik ve mimari faaliyetleriyle hizmete devam etti. Aile bu dönemde altyapı, üstyapı, kooperatif ve lüks konut inşaatları ile sektörde rekabet gücünü arttırarak sayılı firmalar arasına girmeyi kısa sürede başardı.
 
Bu yükseliş hızla devam ederken Ali Fuat Numanoğlu'nun 1985 yılında vefatıyla bayrağı Yönetim Kurulu Başkanımız İlhami Numanoğlu alır. 1985 yılından sonra İlhami Numanoğlu'nun başkanlığında firmamız birçok başarılı projeye imza attı. 1988 yılında kurumsallaşma çalışmalarımızın başlamasıyla, Numanoğlu İnşaat Turizm ve San. Ltd. Şti. kuruldu. Üçüncü nesilde toplanan tecrübe ve birikimiyle son 25 yılda birçok konut ve taahhüt işlerine imza atan grubumuz, 2000'li yılların başında vizyonunu ve misyonunu yenileyerek, tamamen konut üretiminde yoğunlaşmıştır.
 
Numanoğlu, adından sıkça ve övgüyle söz edilen projelerini yaşam alanlarında; estetiğe, sağlığa, konfora ve güvenliğe önem vererek üretti. Yola çıkarken stratejisini, bugünü değil yarını düşünerek, bugünün ihtiyaçlarından yarının sorunlarını öngörüp, çözümleyerek belirledi.
 
“Sizin hayalleriniz, bizim işimiz" sloganıyla hareket eden Numanoğlu, bölgenin önemli markalarından biri konumuna geldi. Üç nesilden bu yana kendini sürekli geliştiren, söz verdiği hedefleri, belirlenen tarihlerde gerçekleştiren Numanoğlu, önümüzdeki dönemde ulusal ve uluslararası boyutta daha fazla yol kat etmeyi hedefliyor...
 
YÖNETİMİN MESAJI
Numanoğlu ailesi olarak uzun yıllardır köklü geçmişimizden aldığımız güç, 21. yüzyıl mühendisliği, mimarisi ve teknolojisini bir araya getirerek hayallerinizdeki yaşam alanlarını hayata geçirmekten gurur ve mutluluk duyuyoruz.
 
İlkeli, tutarlı, ekip çalışmasına değer veren yönetim anlayışıyla, deneyimi ve birikimi çözüme dönüştüren, değer üreten ve fark yaratan şirketimiz; inşaat sektöründe uzun yıllar hizmet vereceği inancını taşıyoruz.
 
Birlikte çalıştığımız iş ortaklarımıza ve şirketimizin bugüne gelmesinde büyük emekleri olan tüm çalışanlarımıza sevgi ve saygılarımı sunarım.
 
İlhami NUMANOĞLU 
Yönetim Kurulu Başkanı

Tel: 444 38 68
Fax: 0352 221 3313
Email: numanoglu@numanoglu.com.tr
Adres: Hunat Mh. Özdoğan Sk.Turkuaz İş MerkeziNo : 5/26 Kayseri / Melikgazi

Numanoğlu İnşaat Projeler Haritası

Numanoğlu İnşaat Projeleri

Numanoğlu İnşaat Haberleri

  • Kayseri Starlife teslim tarihi!
    Numanoğlu İnşaat

    Kayseri Starlife teslim tarihi!

    Starlife, Numanoğlu İnşaat tarafından Kayseri'de yükseliyor.Kayseri Starlife teslim tarihikısmından önce projeden bahsedelim...Kayseri Starlife kapsamında 7 blok bulunuyor. Bu bloklardan 2'si 11 katta...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.