|   |  Nupelda inşaat Firması
Nupelda inşaat

Nupelda inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

Nupelda inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Nupelda inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Nupelda inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Nupelda inşaat Hakkında

Nupelda İnşaat, çeşitli faaliyet alanı içerisindeki birçok projeyi başarıyla sürdürmektedir. Projelerinin mimari detayları müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda deneyimli ve eğitimli kadrosu tarafından titizlikle hazırlanmaktadır.
 
Nupelda İnşaat’ın, kendi özkaynakları ve finanse ettiği projeler, dünyadaki yenilikler ve gelişmeler takip edilerek gerçekleştirilmektedir. Dünya standartlarında inşa ettiği binalar çevre düzenlemeleriyle de örnek teşkil etmektedir.
 
Şirketimiz çeşitli faaliyet alanı içerisindeki bir çok projeyi başarı ile sürdürmektedir. Projelerimizin mimari detayları müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda deneyimli ve eğitimli kadromuz tarafından titizlikle hazırlanmaktadır.
 
Dünya standartlarında inşa ettiğimiz binalar çevre düzenlemeleriylede örnek teşkil etmektedir. Günümüz koşulları ve müşteri beklentileri dikkate alınarak, sunulan hizmetlerde çevrenin korunması ve iş güvenliğinin sağlanması büyük önem taşımaktadır.
 
Proje ve Uygulama Hizmetlerini yürütürken sosyal sorumluluk ve çevrenin korunması bilinciyle hareket etmekteyiz. Değerleriniz bizim için önemlidir. Değerlerinize değer katabilmemiz dileğiyle...

Tel: 0546 627 1121
Fax: 
Email: mail@nupelda.com.tr
Adres: Merkez Mah. 52072 Sok. No:7 Nupelda 6 Mersin / Mezitli

Nupelda inşaat Projeler Haritası

Nupelda inşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.