|   | 
Nur Yapı

Nur Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Nur Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Nur Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Nur Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Nur Yapı Hakkında

Hakkımızda

Deneyimli kadrosu, titiz işçiliği ve güçlü tedarikçileri ile yatırımlarını öz sermayesiyle yapan firmamızın merkezi İstanbul'dadır. Firmamız, inşaat sektöründeki faaliyetlerinin yanı sıra İstanbul'da matbaa sektöründe baskı sonrası (selofan, uv lak, kesim vb.) işlerine devam etmektedir.

Şirketimiz 21. yüzyılın küreselleşen ekonomisinde kaliteli ürün ve hizmetleri ile yerini almaya hazırdır.

Vizyonumuz :
Bünyesinde hem geleneksel hem de modern yaşam standartlarının getirdiği alışkanlıkları bulabileceğiniz; her detayın düşünüldüğü yapıları sizler için inşaa eden, insanların rahat, huzurlu, mutlu ve güvenli yaşam sürebilmeleri için gayret gösteren, çalıştığı kişi ve kurumlarda memnuniyeti ön plana çıkarmayı kendisine rehber edinmiş bir kuruluştur.

Misyonumuz :
Örnek yaşama alanları oluşturup inşaat alanında bölgede saygın yerini almak için kaliteden ödün vermeden, kaliteyi en uygun fiyatlara elde edip bu güzelliği nihai tüketicisi ile paylaşmayı kendisine görev bilen, son derece titiz çalışarak şirket kuruluşunda merkeze “Önce İnsana Hizmet” sloganını yerleştiren şirketimiz bu anlayışla yatırımlarına devam etmeyi kendisine misyon olarak tanımlamıştır.

Tel: 0282 673 3008
Fax: 0282 673 3248
Email: info@nuryapiambalaj.com
Adres: Olimpia İş Merkezi K:2 No:62 (Orion AVM Karşısı) Tekirdağ / Çorlu

Nur Yapı Projeler Haritası

Nur Yapı Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer