|   |  Nurem İnşaat Firması
Nurem İnşaat

Nurem İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1992

  • Proje Sayısı : 4

Nurem İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Nurem İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Nurem İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Nurem İnşaat Hakkında

ŞİRKETİMİZ HAKKINDA

1992 yılında kurulan NUREM  müşteri memnuniyeti esas alan anlayışla başta Ege Bölgesi olmak  üzere  Türkiye'nin önde gelen firmalar arasında yerini almıştır. Kurumsal süreklilik ilkesi ile yoluna devam eden   NUREM'in  endüstriyel yapılar, konut, site, residans ve sosyal tesisler vb. birçok yapıda  imzası bulunmaktadır.

NUREM konvasiyonel, çelik kontrüksiyon ve prefabrik sistem birçok yapıyı
teknolojik,mühendislik ve mimarlık  çözümleri  ile  anahtar  teslim  şekilde gerçekleştirmektedir. sürekli  hizmet  anlayışı, ekonomik  ve estetik çözümler  ile yoluna devam eden  NUREM her geçen gün genişleyen tecrübeli ekip  yapısıyla kısa sürede kurumsal seviyeye ulaşmıştır. Her işe bir proje gözüyle bakan anlayışımız, tüm işlerimizde proje yönetimi temel ilkelerini uygulyan takım ruhu ile tüm işlerimizde mükemmelliği sağlamıştır. NUREM tüm iş süreçlerinde iş etiği doğrultusunda hareket edenrek güvenilir, dürüst, tutarlı, adil ve hızlı olmayı benimsemiştir.

Ülkemiz genelinde kurumsallaşas kalite ve hizmet politikamız  ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetim Sistem  sertifikası ve OHSAS  18001 : 2007 İş Sağlığı  ve Güvenliği sertifikaları ile taçlandırılmıştır. Nurem değişen  piyasa koşulları ve buna bağlı gereklilikleri yakından takip ederek, yenileşmeye açık şekilde, müşteri taleplerini en mükemmel biçimde gerçekleştiriyor olmanın başarı da en önemli faktör olduğuna inanmaktadır.

Hedefimiz müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarına ilkesel yaklaşımızı ile değer katmak ve değer yaratmaktır.
 
VİZYONUMUZ
1. İnşaat  sektöründe  kaliteli, güvenilir, hızlı ürün ve hizmet  anlayışımız, müşteri odaklı yaklaşımımız,
2. Bünyesinde barındırdığı teknik ve uzman kadrosuyla yurtiçi ve yurtdışında bir çok projede imza atarak şirket büyümesine ve ülke ekonomisine katlı sağlamak
3. Müşteri taleblerini en iyi şekilde karşılayarak, ilkeli yaklaşımımız ile değer katmak ve keyifli, güvenli ortamlar oluşturmak,
4. Çalışanlarımızın sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli dinamik tutarak, hem müşterinin, hemde çalışanların takdirini kazanmak.
 
MİSYONUMUZ
Hem yurtiçi, hemde yurtdışı projelerde yer alarak ülke ekonomisine katma değer yaratan ve tercih edilen bir çözüm ortağı olmak adına misyon edindiğimiz ilkeler,
Her alanda yetkin ve kendine güvenen,
Bilimsel ve Teknolojik gelişmelere önem veren,
Yeniliğe açık ve yaratıcı çözümler üreten,
Üretimde iş güvenliğini ön planda tutan,
Ekipler arasında iletişim birliğine inanan,
Çevre faktörüne özen gösteren,
Kuruluşundan itibaren yüksek kalite standartlarından taviz vermeyen
 
 
SERTİFİKALAR
Birçok endüstriyel projeye imza atmış olan Nurem inşaat AŞ. sektörde hızlı adımlarla ilerlemektedir.
 
Bureau Veritas

UKS

Tel: 0232 449 0079
Fax: 0232 449 0093
Email: nurem@nurem.com.tr
Adres: Meriç Mah. 5748 Sok. No:5/1A MTK Sitesi İzmir / Bornova

Nurem İnşaat Projeler Haritası

Nurem İnşaat Projeleri

Nurem İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.