|   |   | 

Nurol Park'da Ofisler Sıfır Peşinat

Nurol GYO’nun, İstanbul’un yeni çekim merkezi Basın Ekspres’te hayata geçirdiği Nurol Park’ta ofisler satışa çıkıyor. Nurol Park Ofisler 4 metre tavan yüksekliği, açılır pencereleri ve sunduğu ayrıcalıklarla iş hayatınızı farklı bir boyuta taşıyor.

Nurol Park'da Ofisler Sıfır Peşinat

Nurol Park Ofis’te yerinizi almanız için avantajlı ödeme seçenekleri de sunuluyor. Yeni ofisinize sıfır peşinatla, kira öder gibi sahip olma fırsatı ve 2016 yılının ilk yarısında teslim alma imkanı sizleri bekliyor.

PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

İstanbul’a seçkin yaşam projeleri kazandıran Nurol GYO’nun hayatın merkezinde bir yaşam sunan Nurol Park projesinde ofisler satışa çıkıyor. İstanbul’un yeni Maslak’ı olarak gösterilen ve Basın Ekspres’in en prestijli noktasında hayat bulan Nurol Park, bugünün modern ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan karma projeyle fark yaratıyor.

Sıfır peşinatla Nurol Park Ofis’te yerinizi alın

Nurol GYO, hayatın merkezinde yer alan projesi Nurol Park Ofis’te sıfır peşinatla, kira öder gibi ofis sahibi olma fırsatı sunuluyor. Üstelik yılın ilk yarısında yapılacak teslimat ile yaz mevsimine yeni ofisinizde girme imkanı sizleri bekliyor.

Nurol Park’ta ‘nefes alan ofisler’

Nurol Park, toplam 19.000 m2’lik ofis alanlarında teknoloji ve fonksiyonelliği bir arada kullanarak, mükemmel bir çalışma ortamı sağlıyor. Ofisler, 99m2'den 1454 m2'ye kadar birleştirilebilen tasarımıyla ihtiyacınıza göre şekilleniyor.

Nurol GYO, 4 metre tavan yüksekliği ve açılabilir pencereleriyle geniş ve ‘nefes alan ofisler’ sunuyor. Ofislerde teras ve balkon seçenekleriyle de havadar bir çalışma ortamı yaratılıyor. Tesisat ve kabloların yükseltilmiş döşeme altına gizlenmesini sağlayan Shell & Core özelliği sayesinde, Nurol Park Ofis’te çalışma alanlarına işlevsellik geliyor.

Aynı zamanda Nurol Park projesi içerisinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz dükkanlar, mağazalar, restoranlar ve kafeler bulunuyor.

Ayrıca İş Bankası’da Basın Ekspres’in ilk A plus ofis projesi olan Nurol Park Ofis kalitesini tercih ederek, 10 yıllığına bu özel projede yerini aldı.

Kolay ve modern ulaşım imkanı

E-5 ve TEM karayollarını birbirine bağlayan Basın Ekspress yolu üzerinde bulunan Nurol Park Ofis prestijli konumuyla, kolay ve modern ulaşım imkânı sunuyor. Atatürk Havalimanı ve 3. Havaalanı Projesi’nin ulaşım alternatiflerine çok yakın olan Nurol Park’ın hemen yanında bulunan iki metro durağı da, şehrin her yerine kolay ulaşımı mümkün kılıyor.

NUROL Park Proje Künyesi

Proje Adı: Nurol Park

Lokasyon: Basın Ekspres

Toplam inşaat alanı: 321.933,70 m²

İnşaat bedeli: 940 milyon TL

Konut ve Ofis sayısı: 84 Loft, 544 Residence, 884 Tower dairesi - Toplam 1512 daire ve 119 Ofis

Emlak Haberleri

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Günü Birlik Kiralamalara Vergi Kaydı Uyarısı
  Günü Birlik Kiralamalara Vergi Kaydı Uyarısı

  Didim Emlak Müşavirler Derneği Başkanı Osman Coşkun gayrimenkullerini kısa süreli kiralama (günübirlik) şeklinde vereceklerin Vergi Dairesine bildirim yapmaları gerektiğini bildirdi.

 • Rize'de Konut Satışlarında Ciddi Artış Oldu
  Rize'de Konut Satışlarında Ciddi Artış Oldu

  2017 yılı Mayıs ayında Doğu Karadeniz’de satılan konut sayısı geçen yılın aynı ayına göre yüzde yüzde 2,2 artış ile 2 bin 588 oldu. Rize ise konut satışlarında geçtiğimiz yıla göre yüzde 57,8 artış ile dikkat çekti.

 • 3S Firuze Konakları İçin Acele Eden Kazançlı Çıkıyor!
  3S Firuze Konakları İçin Acele Eden Kazançlı Çıkıyor!

  İstanbul Avcılar’da E-5 aksındaki en büyük proje olan 3S Firuze Konakları yatay mimarisi ve ferah tasarımıyla dikkat çekiyor. Yüksek kiralama potansiyeline sahip bulunan proje tamamlandığında %40 değer artışı öngörülüyor.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer