|   | 
Ocak İnşaat

Ocak İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 2

Ocak İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ocak İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ocak İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ocak İnşaat Hakkında

TARİHÇEMİZ
 
1990 Yıllarında Selami OCAK Yönetiminde SAMSUN nun İlkadım ilçesinde oluşumunu tamamlayarak faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluşundan bu güne gerçekleştirdiği birbirinden farklı orta ve büyük ölçekli projeler ile Samsun halkına çeşitli ödeme kolaylıkları, faize yöneltmeden birçok vatandaşı daire sahibi yaparak kalite ve güvenin adresi olmuştur. Geçmişten aldığı güven ve destekle geleceğe çok daha umut la bakıyor, yatırımlarımızı artırarak devam ediyoruz.
 
MİSYONUMUZ
 
OCAK İNŞAAT Sizin geleceğiniz ve hayallerinizi hayata geçirmek içi; En son Teknolojik gelişmeleri süratle hizmetlerine yansıtan, yenilikçi, çağdaş, farkını ortaya koyan iş disipliniyle çizgisini bozmadan ilerlemeyi hedef belirleyerek, müşterileri beklentilerine yüksek kalite ile cevap veren bir firma olarak kurmasallaşmaktır.
 
VİZYONUMUZ
 
Yüksek Kalite Standartlarında inşaat, çağdaş yaşamın mimarı ve doğaya duyarlı hizmetler vermek üzere, size bir konuttan fazlasını sunmak için sürekli yenilikçi, güçlü bir iletişim ağımızla hizmet etmek. Gücümüzü sizden alarak aydınlık bir gelecek inşa etmek için hedefimizi herzaman yüksek tutuyoruz.

Tel: 0362 445 0728
Fax: 
Email: info@ocakinsaat.com
Adres: Kalkanca Mah. 602 Sk. Amisos Dilara Evleri Samsun / İlkadım

Ocak İnşaat Projeler Haritası

Ocak İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer